0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 0.50 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ei tu, kiški pamariški" aprašymas
"Ei tu, kiški pamariški" - tai aranžuotos lietuvių liaudies dainos vaikams.

Rinkinį sudaro 20 aranžuotų įvairių regionų liaudies dainų 5-7 metų vaikams. Didžioji jų dauguma yra vienbalsės, penkios - dvibalsės, kurias galės dainuoti ne tik didesnę patirtį turintys darželinukai, bet ir pradinių klasių mokiniai.
Kūrinių akompanimentas labai išieškotas, įdomus. Kartu jis yra paprastas ir patogus atlikti, palaikantis dainos melodiją.

Turinys

A-a a-a pupą
Buoba ruopę ruovė
Buvo juoko
Dai dai Marina Ei tu, kiški pamariški
Ein per žemę muselelė
Ėsk, karvyte
Į mišką ėjau
Joja joja diedukas
Karveli burkuti
Kas pas mumis dėjos
Kati kati, katinėli
Kėku kėku
Kumelėlė
Kicu kicu bė bė
Parvadykit skvirbą Sėdi uodas ant kelmelio
Šarkele baltašone
Tindi rindi riuška
Vaikščiojo vilkas po pirtį


Parašykite atsiliepimą apie "Ei tu, kiški pamariški"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ei tu, kiški pamariški, kurią skaitytojams dovanoja Regina Bočkienė, Rūta Budinavičienė, Nijolė Pranevičienė ir kt.. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regina Bočkienė, Rūta Budinavičienė, Nijolė Pranevičienė ir kt. su knyga Ei tu, kiški pamariški jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ei tu, kiški pamariški patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Bočkienė, Rūta Budinavičienė, Nijolė Pranevičienė ir kt.. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ei tu, kiški pamariški palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ei tu, kiški pamariški" perkama kartu