0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ekologinio ūkio gyvulininkystė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Ekologinio ūkio gyvulininkystė


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ekologinio ūkio gyvulininkystė" aprašymas
Dabartinių gyvulių ir paukščių sveikatingumas laikosi ant trijų "banginių": šėrimo, laikymo sąlygų ir priežiūros. Be to, jau taip stipriai šių pagrindinių veiksnių suspaustą sveikatingumo elipsę dar įtakoja daug įvairių faktorių, kurie taip pat turi tiesioginį poveikį.
Šiame leidinyje pateiktos ekologinės gyvulininkystės nuostatos leis suvokti gyvūnų gerovės svarbą ir vietą prie gamtos grįžtančiame pasaulyje.

  • Autorius: Bronius Bakutis
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 87
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-9563-2-1

Parašykite atsiliepimą apie "Ekologinio ūkio gyvulininkystė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ekologinio ūkio gyvulininkystė, kurią skaitytojams dovanoja Bronius Bakutis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronius Bakutis su knyga Ekologinio ūkio gyvulininkystė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ekologinio ūkio gyvulininkystė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronius Bakutis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ekologinio ūkio gyvulininkystė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ekologinio ūkio gyvulininkystė" perkama kartu