0

Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 6,29 €
Kaina knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 1.90 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 268
  • ISBN ar kodas: 9786090210192

2020-09-30 6.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas" aprašymas

Mokomoji knyga "Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas" parengta remiantis ekonometrijos studijų modulio reikalavimais.
Leidinyje apžvelgiami pagrindiniai ekonometrinio modelio sudarymo etapai ir metodai, reikalingi savarankiškiems darbams parengti, pateikiama modelių sudarymo ir analizės teorinių žinių bei jų pritaikymo, modeliuojant konkrečias situacijas programų paketu EViews 8, pavyzdžių.
Darbo eigai geriau suvokti kiekviename skyriuje nurodoma siūloma modelio sudarymo ar analizės schema.

Parašykite atsiliepimą apie "Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas, kurią skaitytojams dovanoja Ingrida Balabonienė, Rūta Bliekienė, Alina Stundžienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ingrida Balabonienė, Rūta Bliekienė, Alina Stundžienė su knyga Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ingrida Balabonienė, Rūta Bliekienė, Alina Stundžienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ekonometrija. Praktinis regresijos ir laiko eilučių modelių taikymas" perkama kartu