0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl.

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 15,99 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl.


2021-05-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl." aprašymas

Šiuolaikiškas ir patrauklus ekonomikos vadovėlis 9–10 klasių moksleiviams, kurį rekomenduoja jį išbandę mokytojai – „Ekonomika per 31 valandą“. Niekas nesiginčija, kad išmanyti ekonomiką yra svarbu ir naudinga, tačiau, kaip padaryti, kad ekonomika būtų dar ir įdomi?

Vadovėlio autoriai – Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas ir LLRI Švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė padės perprasti pagrindinius ekonomikos principus, kurie aktualūs ir patiems moksleiviams.

Autoriai siekia, kad mokiniai ekonomiką suvoktų kaip svarbią ir neišvengiamą savo gyvenimo dalį, o ne kaip nieko bendro su tikrove neturintį mokslą. Kad įgytų ne tik tvirtus ekonomikos pagrindus, bet ir gebėtų savarankiškai ir kritiškai vertinti socialinės tikrovės procesus ir aiškiai suvoktų ekonominių sprendimų priežastis ir padarinius.


Su ekonomika susiduriame kiekviename žingsnyje, tačiau ji, kaip oras, apie kurį susimąstome tik tuomet, kai kas nors negerai. „Ekonomika per 31 valandą“ – tai galimybė perprasti pagrindinius ekonomikos veikimo dėsnius per vienus mokslo metus.


Ekonomikos mokymas 9–10 klasėje yra privalomas. Tokio amžiaus mokiniai supažindinami su ekonomikos pagrindais. Vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą“ jau yra pelnęs tris apdovanojimus – didžiausio technologijų ir inovacijų festivalio Baltijos šalyse LOGIN „People choice“ apdovanojimą, išrinktas geriausiu pasaulyje projektu „The Templeton Freedom Award“ ir pripažintas geriausia mokymosi priemone pasaulyje „The London Book Fair“ apdovanojimuose.


Vadovėlyje ne tik pateikiamos teorinės žinios, bet ir mokoma nagrinėti aktualiausias ekonomikos problemas, jas kritiškai vertinti. Mokiniai su šia knyga leisis į ekonominį nuotykį. „Ekonomika per 31 valandą“ kalba apie tai, kas aktualu besimokantiems šešiolikmečiams-septyniolikmečiams.


Ekonomikos dėsnių vadovėlyje ieškoma realiame moksleivio pasaulyje:

- Ką gali ir ko negali ekonomistas patarti banglentininkui?

- Istorija apie tai, kaip tu atsisakei būti milijonieriumi

- Valdyk pinigus arba jie valdys tave

...ir daug kitų nenuobodžių temų, kurias puošia iliustracijos, komiksai ir vaizdo klipai.


Žilvinas Šilėnas – ekonomistas, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas. 2005 m. baigė Veslijano universitetą ( Konektikute, JAV) 2006 m. tapo Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertu konkurencijos, energetikos ir transporto politikos srityse, nuo 2011 m. gruodžio mėn. – instituto prezidentas.

Marija Vyšniauskaitė – Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadovė, Vilniaus universitete yra įgijusi filosofijos magistro laipsnį.  


Parašykite atsiliepimą apie "Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl., kurią skaitytojams dovanoja Marija Vyšniauskaitė, Žilvinas Šilėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marija Vyšniauskaitė, Žilvinas Šilėnas su knyga Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl. jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl. patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Vyšniauskaitė, Žilvinas Šilėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl. palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl." perkama kartu