0

Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl.

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 15,99 €
Knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (16%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Ekonomika per 31 valandą, IX–X kl.

  • Leidėjas: Laisvosios rinkos institutas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 24x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 215
  • ISBN ar kodas: 9786098101201

2020-07-31 15.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šiuolaikiškas ir patrauklus ekonomikos vadovėlis 9–10 klasių moksleiviams, kurį rekomenduoja jį išbandę mokytojai – „Ekonomika per 31 valandą“. Niekas nesiginčija, kad išmanyti ekonomiką yra svarbu ir naudinga, tačiau, kaip padaryti, kad ekonomika būtų dar ir įdomi?

Vadovėlio autoriai – Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas ir LLRI Švietimo centro vadovė Marija Vyšniauskaitė padės perprasti pagrindinius ekonomikos principus, kurie aktualūs ir patiems moksleiviams.

Autoriai siekia, kad mokiniai ekonomiką suvoktų kaip svarbią ir neišvengiamą savo gyvenimo dalį, o ne kaip nieko bendro su tikrove neturintį mokslą. Kad įgytų ne tik tvirtus ekonomikos pagrindus, bet ir gebėtų savarankiškai ir kritiškai vertinti socialinės tikrovės procesus ir aiškiai suvoktų ekonominių sprendimų priežastis ir padarinius.


Su ekonomika susiduriame kiekviename žingsnyje, tačiau ji, kaip oras, apie kurį susimąstome tik tuomet, kai kas nors negerai. „Ekonomika per 31 valandą“ – tai galimybė perprasti pagrindinius ekonomikos veikimo dėsnius per vienus mokslo metus.


Ekonomikos mokymas 9–10 klasėje yra privalomas. Tokio amžiaus mokiniai supažindinami su ekonomikos pagrindais. Vadovėlis „Ekonomika per 31 valandą“ jau yra pelnęs tris apdovanojimus – didžiausio technologijų ir inovacijų festivalio Baltijos šalyse LOGIN „People choice“ apdovanojimą, išrinktas geriausiu pasaulyje projektu „The Templeton Freedom Award“ ir pripažintas geriausia mokymosi priemone pasaulyje „The London Book Fair“ apdovanojimuose.


Vadovėlyje ne tik pateikiamos teorinės žinios, bet ir mokoma nagrinėti aktualiausias ekonomikos problemas, jas kritiškai vertinti. Mokiniai su šia knyga leisis į ekonominį nuotykį. „Ekonomika per 31 valandą“ kalba apie tai, kas aktualu besimokantiems šešiolikmečiams-septyniolikmečiams.


Ekonomikos dėsnių vadovėlyje ieškoma realiame moksleivio pasaulyje:

- Ką gali ir ko negali ekonomistas patarti banglentininkui?

- Istorija apie tai, kaip tu atsisakei būti milijonieriumi

- Valdyk pinigus arba jie valdys tave

...ir daug kitų nenuobodžių temų, kurias puošia iliustracijos, komiksai ir vaizdo klipai.


Žilvinas Šilėnas – ekonomistas, Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas. 2005 m. baigė Veslijano universitetą ( Konektikute, JAV) 2006 m. tapo Lietuvos laisvosios rinkos instituto ekspertu konkurencijos, energetikos ir transporto politikos srityse, nuo 2011 m. gruodžio mėn. – instituto prezidentas.

Marija Vyšniauskaitė – Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadovė, Vilniaus universitete yra įgijusi filosofijos magistro laipsnį.  

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu