-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: BLITZ ⚡ Paskutinė BLITZ pasiūlymo diena! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba

Kaina: 30,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 30.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba" aprašymas

Monografijoje „Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba“ nagrinėjamas platus ekonomikos augimą lemiančių veiksnių ir problemų spektras: šiuolaikiniai socialinės ir ekonominės raidos cikliškumo požiūriai, situacija ir pokyčiai darbo rinkoje, žmogiškųjų išteklių potencialo raidos procesų darninimas, socialinių inovacijų vaidmuo ir poveikis socialinei bei ekonominei raidai, pensijų fondai ir jų veiklos plėtra; žinių visuomenės ir žinių ekonomikos kūrimas, verslo skatinimas ir inovacijų aktyvinimas, finansų krizių iššūkiai ekonomikos augimui ir jos konkurencingumui; dinamiškosios vadybos galimybės

ir perspektyvos skatinti ekonomikos augimą, aukštųjų technologijų kūrimas, sklaida, įgyvendinimas ir naudojimas; globalizacija bei globalios transformacijos ir globaliu mastu pasireiškiantys iššūkiai visuomenės raidai, ekonomikos modernizavimui ir augimui, taip pat regionalizacijos procesai.

Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo valdybos fakulteto Ekonomikos inžinerijos katedros ir Dinamiškosios vadybos instituto mokslininkų grupė susistemino savo pastarųjų metų įžvalgas, pateikė apibendrintą atliktų tyrinėjimų medžiagą bei pagrindines idėjas ir pasiūlymus.

Kolektyvinė monografija skirta mokslininkams ir ekonomikos augimo problemas analizuojantiems specialistams. Ji gali būti naudinga ir politikos formuotojams bei investuotojams.

Autoriai; Borisas Melnikas, Laima Okunevičiūtė-Neverauskienė, Daiva Andriušaitienė, Daiva Jurevičienė, Viktorija Skvarciany, Laura Gudelytė-Žilinskienė, Audronė Kvedarienė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Borisas Melnikas, Daiva Andriušaitienė, Laima Okunevičiūtė-Neverauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Borisas Melnikas, Daiva Andriušaitienė, Laima Okunevičiūtė-Neverauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ekonomikos augimas: globalizacija, socialiniai iššūkiai, dinamiškoji vadyba" perkama kartu