0

Ekonominės analizės uždavinynas

Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 4,39 €*
Sutaupote: 0.80 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Ekonominės analizės uždavinynas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 132
  • ISBN ar kodas: 9789955252818

2020-09-30 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ekonominės analizės uždavinynas" aprašymas

Mokomoji knyga "Ekonominės analizės uždavinynas" - skirta Kauno technologijos universiteto vadybos bei ekonomikos bakalauro studijų studentams. Knygoje pateikiamos užduotys, rekomenduojamos šio dalyko pratyboms, seminarams bei papildomoms savarankiškoms studijoms. Tad ji gali būti naudojama ne tik dieninėms, bet ir neakivaizdinėms studijoms. Manome, kad šis leidinys gali būti naudingas ir praktikams – bendrovių vadovams, finansų analitikams, ekonomistams bei vadybininkams, besigilinantiems į skirtingus ekonominės finansinės analizės klausimus.

Parašykite atsiliepimą apie "Ekonominės analizės uždavinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ekonominės analizės uždavinynas, kurią skaitytojams dovanoja Šviesa Leitonienė, Dainius Ulys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Šviesa Leitonienė, Dainius Ulys su knyga Ekonominės analizės uždavinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ekonominės analizės uždavinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Šviesa Leitonienė, Dainius Ulys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ekonominės analizės uždavinynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ekonominės analizės uždavinynas" perkama kartu