-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas

4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-05-31 S.

puikiai padejo bakalaurinio darbui


2022-08-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas" aprašymas

Mokymo priemonėje „Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas“, apžvelgiant Lietuvos ir pasaulio mokslininkų ir praktikų patirtis, mokslines bei metodines publikacijas, pateikiami ekskursijų ruošimo metodikos pagrindai ir ekskursijos organizavimo ypatumai. Teorinė medžiaga iliustruojama konkrečiais praktiniais pavyzdžiais, vaizdine medžiaga – lentelėmis ir paveikslėliais. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami besimokančiajam skirti savikontrolės klausimai ir užduotys, o knygos pabaigoje – savikontrolės baigiamoji testinė užduotis bei rekomenduojama papildoma literatūra savarankiškoms studijoms tiek gilintis į atskirus ekskursijų rengimo ir vedimo ypatumus, tiek ir bandyti rengti savarankišką ekskursinę medžiagą, tekstus ir pan., skirtos individualiems gebėjimams ugdyti ir profesinėms kompetencijoms plėtoti.

Šioje knygoje "Chemijos valstybinio brandos egzamino įsivertinimo užduotys ir atsakymai" vertingos medžiagos ras ne tik socialinių mokslų srities turizmo ir poilsio krypties (verslo ir vadybos krypties grupės) studentai, studijuojantys turizmo, rekreacijos ir laisvalaikio šakų ar gretutines specialybes, bei profesinę veiklą pradedantys gidai, tačiau ir jau praktikos turintys šios srities specialistai.Kiti taip pat domėjosi


2011-05-31

puikiai padejo bakalaurinio darbui

2011-04-14

Man patiko pavyzdžiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Vadybos knygos

Dalia Prakapienė, Romas Prakapas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dalia Prakapienė, Romas Prakapas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ekskursijų rengimas ir vedimas: metodologinis aspektas" perkama kartu