⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eksperimentai vaikams

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eksperimentai vaikams" aprašymas

Pasaulis pilnas paslapčių! Kad jas įmintų, knygos autorė, gamtosaugininkė Saulė Paltanavičiūtė, knygoje „Eksperimentai vaikams“ atrinko, išbandė ir aprašė net 52 smagius eksperimentus, kuriuos lengva daryti namuose. Jei kas savaitę atliksi po vieną – įdomios veiklos užteks visiems metams!

Eksperimentuodamas ne tik suprasi, kaip veikia fizikos dėsniai ar kodėl vyksta cheminės reakcijos, bet ir išmoksi parašyti slaptą žinutę draugams, pasigaminsi kinetinio smėlio ar net šlykštuką!

Eksperimentus atlikti nesudėtinga ir smagu, nes:

reikiamų medžiagų ir priemonių lengva rasti buityje;
iliustruota eksperimentų eiga;
palikta vietos pastaboms, idėjoms, pamąstymams.

Pasaulio paslaptis gliaudyk lengvai ir smagiai!Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Eksperimentai vaikams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Eksperimentai vaikams", kurį pristato Saulė Paltanavičiūtė. Siūlome ne tik išsamų "Eksperimentai vaikams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Saulė Paltanavičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Eksperimentai vaikams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Eksperimentai vaikams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Eksperimentai vaikams" perkama kartu