⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Elė Laplandijoje

Kaina: 7,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-01-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elė Laplandijoje" aprašymas

Knyga 7-10 metų vaikams.

Elės klasėje nuotykiai niekad nesibaigia! Vienas kaip tik tuoj tuoj prasidės – laimėję originaliausios klasės nuotraukos konkursą, vaikai su mokytoju ir jo žmona ruošiasi skristi atostogų į užsienį. Bet jie dar nežino, kad atsidurs ne išsvajotuose šiltuose kraštuose, o sniego ir šiaurės elnių pilnoje Laplandijoje. Ten pat, kur gyvena Kalėdų Senelis. Ir mokytojas jį kažkodėl vadina tėčiu. Ar tai reiškia, kad mokytojas – Kalėdų Sūnelis?

Iš suomių kalbos vertė Viltarė Urbaitė


  • Autorius: Timo Parvela
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414718

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Elė Laplandijoje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Elė Laplandijoje", kurį pristato Timo Parvela. Siūlome ne tik išsamų "Elė Laplandijoje" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Timo Parvela. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Elė Laplandijoje". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Elė Laplandijoje" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Elė Laplandijoje" perkama kartu