-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: ORAS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Elegantiški namai. Domicilium elegans

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 23.19 SoldOut

Knygos "Elegantiški namai. Domicilium elegans" aprašymas

Leidinys apie savitą požiūrį į klasikinius interjero puošybos principus, istorinius stilius, namuose kaupiamus gražius daiktus ir antikvarines meno vertybes. Knygoje aptariami didieji prancūziškieji puošybos ir baldų stiliai, istoriniai audiniai, taikomosios dailės dirbiniai bei antikvarinių meno kūrinių restauravimo temos. Svarbus knygos bruožas tas, kad autorius pateikia iki šiol mažai nagrinėtus bendravimo su dekoratoriais ir antikvarais klausimus. Svarstomos gero meninio skonio, mados tendencijų ir stiliaus temos, romantiško interjero problematika.


Autorius, dalydamasis samprotavimais apie namų puošybos principus apibendrina savo patirtį, svarsto apie klasikinį romantiškąjį interjerą, aptaria didžiuosius prancūziškus baldų stilius, antikvarinių meno kūrinių ir taikomosios dailės dirbinių vietą kasdieniame gyvenime.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Elegantiški namai. Domicilium elegans"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Elegantiški namai. Domicilium elegans", Eugenijus Skerstonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Eugenijus Skerstonas su knyga "Elegantiški namai. Domicilium elegans" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Elegantiški namai. Domicilium elegans" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eugenijus Skerstonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Elegantiški namai. Domicilium elegans" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Elegantiški namai. Domicilium elegans" perkama kartu