-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)

Kaina: 30,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-24 Karolis

naudinga praktine knyga, aciu autoriams .


2022-07-31 30.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)" aprašymas

Naujame 400 psl. papildytame “Elektriko vadovas” leidime – patarimai kaip instaliuoti ne tik sudėtingas, bet ir paprastesnes išmanaus namo sistemas, žaibosaugos įrengimo, elektrinio šildymo sprendimai ir kita naudinga informacija, ką turėtų žinoti kiekvienas elektrikas.

Leidinyje ištaisyti pastebėti netikslumai ir papildyta ~ 30 psl. nauja medžiaga – “Sistemos, kai KNX atrodo per daug sudėtinga“.

Elektra yra tiesiogiai susijusi su mūsų gyvenimo kokybe. Ja ne tik apšviečiame namus bei biurus, bet ja ir šildome, valdome įvairius buities bei apsaugos įrenginius. Tam, kad įrengtume kokybiškas elektros instaliacijas yra būtinos specifinės žinios. Neteisingai įdiegtos sistemos gali ne tik sukelti materialinių nuostolių, bet ir kelti pavojų gyvybei. Bendraautoriai Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys ir Renata Miliūnė parengė praktinę knygą „Elektriko vadovas“, kurioje apžvelgiamos šiuolaikines tendencijas ir saugos reikalavimus atitinkančios elektros instaliacijos.

Pasaulis nestovi vietoje ir technologijos tobulėja kiekvieną dieną. Šiandien į rinką atkeliauja daug naujų elektroninių įrenginių, kurių konstrukciniai sprendimai nuolat keičiasi – naudojamos vis modernesnės medžiagos, novatoriškos technologijos. Elektros energijos srityje dirbantys žmonės turi nuolat domėtis, susipažinti su naujų medžiagų specifika, perprasti pasikeitusius elektros įrenginius.

Nuolat būtina kelti savo kvalifikaciją. Knyga „Elektriko vadovas“ bus naudinga tiek tiems, kurie jau seniai dirba šioje srityje, tiek studentams, būsimiems profesionalams, darbų vadovams, inžinerinius sprendimus parduodantiems vadybininkams bei žmonėms, kurie planuoja savo namuose rengti elektros instaliacijas bei modernias sistemas. Sparčiai populiarėja ir išmaniųjų namų sprendimai. Skaitytojai ras pagrindines šių sistemų koncepcijas, esminius skirtumus bei pavyzdžius. Autoriai išsklaidys ir populiariausius mitus susijusius su protingais namais.

„Elektriko vadovas“ siūlo itin platų temų spektrą – tiek teoriją, tiek praktiką. Autoriai supažindina darbų saugos taisyklėmis. Taip pat primena pagrindines elektros energetikoje vartojamas sąvokas bei apibrėžimus, pateikia elektrinių schemų simbolius, elektrotechnikos žymėjimų reikšmes, aptaria pagrindinius matavimo prietaisus, vienetus bei formules.

Praktinis vadovas suteiks žinių, kaip diegiamiems projektams parinkti bei sumontuoti tinkamus kabelius, kaip įrengti elektros instaliaciją, nepamirštant visų saugos reikalavimų. Knygos skyriai apima apšvietimo šviesos diodais, avarinio apšvietimo, elektrinio šildymo, apsaugos nuo žaibo ir viršįtampio įrengimo temas.

Knygos „Elektriko vadovas“ autoriai pateikia daug iliustracijų, paprastai bei informatyviai dėsto medžiagą. Jie nemažai dėmesio skiria kokybiško ir efektyvaus apšvietimo sistemoms, atsižvelgdami į moderniausias medžiagas, tačiau nepamiršta ir tradicinių sprendimų. Knygos rengėjai konsultavosi su pirmaujančiais elektrotechnikos produkcijos gamintojais, tokiais kaip „Siemens“, „Jung“, „OBO“, „Danfoss“, „Eaton“, „Mitsubishi Electric“ ir kt.

Knygos autoriai yra Kauno Technologijos universiteto mokslininkai.Kiti taip pat domėjosi


2021-03-13

Knyga tikrai nebloga ,bet kaip jau minejo kazkas ,labai mazai schemu -praktiniu paaiskinimu kaip jas suprast ir nadotis jomis .
Na ,bet ka nespalvota tai čia ziauru ,ant kiek taupoma ,viska tik sau i kisene .
Knygos kaina nemaza ir tikrai turetu but spalvota ,net straipsiu yra kur sakoma ,atkeipkit demesi y spalvu zymejima .
Koki dar zymejima jeigu viskas nespalvota..

2021-02-24

naudinga praktine knyga, aciu autoriams .

2021-02-08

Daug teorijos, o praktinių žinių nėra tiek kiek norėtum, kad būtų, pvz kodėl buvo sunku įdėti Skydelio principinę schemą, niekaip neįžvelgiu kaip žmogus perskaitęs šitą knygą pasidarytų instaliacija savo namuose ir galėtų pvz automatus ir visus kabeliukus susijunginėti, kai net nėra čia tokių schemų ar paaiškinimų.

2020-09-16

2020-08-31

2020-05-20

Labai gaila, kad knygos iliustracijos juodai baltos. Taip pat yra netikslumų dėl Lietuvoje galiojančių normų. Bet iš esmės knyga naudinga dėl koncentruotos informacijos.

2020-05-03

2020-04-29

Ačiū leidėjams, jau skaitau :P

2020-04-24

aciu, pagaliau tai ko ilgau laukem visi

2020-04-23

2020-04-20

Parašykite atsiliepimą apie "Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Elektros ir elektronikos inžinerijos knygos

Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Elektriko vadovas (2-as papildytas leidimas)" perkama kartu