0
4.8
(8 įvertinimai)
Kaina internetu: 30,99 €
Kaina knygyne: 36,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (17%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-16 Rita

Informacija

Elektriko vadovas

  • Leidėjas: Super namai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786098270013

2020-10-31 30.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Elektriko vadovas" aprašymas

Elektra yra tiesiogiai susijusi su mūsų gyvenimo kokybe. Ja ne tik apšviečiame namus bei biurus, bet ja ir šildome, valdome įvairius buities bei apsaugos įrenginius. Tam, kad įrengtume kokybiškas elektros instaliacijas yra būtinos specifinės žinios. Neteisingai įdiegtos sistemos gali ne tik sukelti materialinių nuostolių, bet ir kelti pavojų gyvybei. Bendraautoriai Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys ir Renata Miliūnė parengė praktinę knygą „Elektriko vadovas“, kurioje apžvelgiamos šiuolaikines tendencijas ir saugos reikalavimus atitinkančios elektros instaliacijos.

Pasaulis nestovi vietoje ir technologijos tobulėja kiekvieną dieną. Šiandien į rinką atkeliauja daug naujų elektroninių įrenginių, kurių konstrukciniai sprendimai nuolat keičiasi – naudojamos vis modernesnės medžiagos, novatoriškos technologijos. Elektros energijos srityje dirbantys žmonės turi nuolat domėtis, susipažinti su naujų medžiagų specifika, perprasti pasikeitusius elektros įrenginius.

Nuolat būtina kelti savo kvalifikaciją. Knyga „Elektriko vadovas“ bus naudinga tiek tiems, kurie jau seniai dirba šioje srityje, tiek studentams, būsimiems profesionalams, darbų vadovams, inžinerinius sprendimus parduodantiems vadybininkams bei žmonėms, kurie planuoja savo namuose rengti elektros instaliacijas bei modernias sistemas. Sparčiai populiarėja ir išmaniųjų namų sprendimai. Skaitytojai ras pagrindines šių sistemų koncepcijas, esminius skirtumus bei pavyzdžius. Autoriai išsklaidys ir populiariausius mitus susijusius su protingais namais.

„Elektriko vadovas“ siūlo itin platų temų spektrą – tiek teoriją, tiek praktiką. Autoriai supažindina darbų saugos taisyklėmis. Taip pat primena pagrindines elektros energetikoje vartojamas sąvokas bei apibrėžimus, pateikia elektrinių schemų simbolius, elektrotechnikos žymėjimų reikšmes, aptaria pagrindinius matavimo prietaisus, vienetus bei formules.

Praktinis vadovas suteiks žinių, kaip diegiamiems projektams parinkti bei sumontuoti tinkamus kabelius, kaip įrengti elektros instaliaciją, nepamirštant visų saugos reikalavimų. Knygos skyriai apima apšvietimo šviesos diodais, avarinio apšvietimo, elektrinio šildymo, apsaugos nuo žaibo ir viršįtampio įrengimo temas.

Knygos „Elektriko vadovas“ autoriai pateikia daug iliustracijų, paprastai bei informatyviai dėsto medžiagą. Jie nemažai dėmesio skiria kokybiško ir efektyvaus apšvietimo sistemoms, atsižvelgdami į moderniausias medžiagas, tačiau nepamiršta ir tradicinių sprendimų. Knygos rengėjai konsultavosi su pirmaujančiais elektrotechnikos produkcijos gamintojais, tokiais kaip „Siemens“, „Jung“, „OBO“, „Danfoss“, „Eaton“, „Mitsubishi Electric“ ir kt.

Knygos autoriai yra Kauno Technologijos universiteto mokslininkai.

2020-09-16

2020-08-31

2020-05-20

Labai gaila, kad knygos iliustracijos juodai baltos. Taip pat yra netikslumų dėl Lietuvoje galiojančių normų. Bet iš esmės knyga naudinga dėl koncentruotos informacijos.

2020-05-03

2020-04-29

Ačiū leidėjams, jau skaitau :P

2020-04-24

aciu, pagaliau tai ko ilgau laukem visi

2020-04-23

2020-04-20

Parašykite atsiliepimą apie "Elektriko vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Elektros ir elektronikos inžinerija

Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Elektriko vadovas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Elektriko vadovas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Elektriko vadovas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Elektriko vadovas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Anatolijus Drabatiukas, Mindaugas Lubys, Renata Miliūnė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Elektriko vadovas" perkama kartu