0

Elektrodinamika

1.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,44 €
Kaina knygyne: 6,66 €*
Sutaupote: 0.22 € (4%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2009-09-13 Lukas

ner ko noret algirdas matulis nera elektrodinamikos specialistas..

Informacija

Elektrodinamika

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 14x21
  • Knygos puslapių skaičius: 284
  • ISBN ar kodas: 9955-497-00-9

2020-10-31 6.44 InStock
Į krepšelį
Knygos "Elektrodinamika" aprašymas

Elektromagnetinio lauko teorija — tai tradicinis antrasis (po klasikinės mechanikos) teorinis kursas, skaitomas fizikos fakultetuose. Šio kurso tikslas ne tik supažindinti studentus su svarbiausiais elektriniais ir magnetiniais reiškiniais, bet ir tobulinti sudėtingų matematinės fizikos modelių naudojimo įgūdžius. Tam šis kursas gerai tinka, nes viena vertus, tai yra lauko (turinčio be galo daug laisvės laipsnių) teorija, kuri yra gerokai sudėtingesnė už klasikinėje mechanikoje naudojamus taškinius (nedaug laisvės laipsnių turinčius) modelius. Tačiau kita vertus, tai nėra labai paini teorija, nes ji remiasi tiesiniu matematiniu modeliu, kuriame galima pasinaudoti efektyviais analiziniais metodais. Dirbdamas Puslaidininkių fizikos institute, profesorius Algirdas Matulis domisi kvantinės mechanikos ir kietojo kūno fizikos klausimais, mikro- ir nanosistemomis bei struktūromis, taigi jam kasdien tenka susidurti su elektriniais ir magnetiniais reiškiniais. Profesorius yra išleidęs knygas Kietojo kūno fizika ir Šiltųjų elektronų teorija. Idėja išleisti Elektrodinamiką susiformavo beskaitant paskaitas Vytauto Didžiojo universiteto Fizikos fakulteto studentams. Algirdo Matulio paskaitos pasižymi žaismingumu, lengva sudėtingų reiškinių traktuote. Jos paremtos ne tik geru dalyko žinojimu, bet ir gausia moksline autoriaus patirtimi. Visa tai mėginama išlaikyti pateikiamoje knygoje. Manome, kad ši knyga neblogai pasitarnaus studijuojantiems fiziką ir kitus tiksliuosius mokslus, ir tikimės, kad ji bus pamėgta studentų, o gal net ir mokslininkų.

2009-09-13

ner ko noret algirdas matulis nera elektrodinamikos specialistas..

2009-01-10

Knyga akivaizdžiai nukopijuota nuo amerikietiškų analogų, net nepasivarginant vienetus paversti į SI sistemą. Naudojami tokie matavimo vienetai kaip pėdos, coliai ir t.t. Dėl tos priežasties formulėse atsirandą įvairūs mistiniai koficientai... Na katinas ant viršelio irgi nelabai tinka...

Parašykite atsiliepimą apie "Elektrodinamika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Elektrodinamika, kurią skaitytojams dovanoja Algirdas Matulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algirdas Matulis su knyga Elektrodinamika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Elektrodinamika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Matulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Elektrodinamika palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Elektrodinamika" perkama kartu