⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Elektromechanika

2023-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elektromechanika" aprašymas

Mokomojoje knygoje apžvelgiamos įvairių tipų elektros mašinos (transformatoriai, asinchroninės bei sinchroninės elektros mašinos ir kt.), jų sandara, veikimas, darbo režimai, charakteristikos, gaminimas ir naudojimas. Leidinys skirtas elektros ir elektronikos inžinerijos pirmosios pakopos studijoms.

 Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Elektromechanika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Elektromechanika", Steponas Gečys, Artūras Kalvaitis, Pranas Smolskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Steponas Gečys, Artūras Kalvaitis, Pranas Smolskas su knyga "Elektromechanika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Elektromechanika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Steponas Gečys, Artūras Kalvaitis, Pranas Smolskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Elektromechanika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Elektromechanika" perkama kartu