⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Elektronai ir fotonai puslaidininkiuose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 6.19 SoldOut

Knygos "Elektronai ir fotonai puslaidininkiuose" aprašymas

Šiame leidinyje nagrinėjami elektronų, esančių periodiniame lauke, būsenų bendrieji bruožai, jų juostinė struktūra ir jos pokyčio ypatumai nuolatiniame magnetiniame lauke. Išnagrinėti tiesioginiai leistiniai ir draustiniai, taip pat ir netiesioginiai šviesa sužadinti elektronų šuoliai, gaunamos sugerties koeficiento išraiškos. Analizuojama eksitonų įtaka sugerties koeficiento kraštui ir šviesos sugertis nuolatiniame magnetiniame lauke. Metodinė priemonė skirta FTF magistrantams, studijuojantiems kietojo kūno optikos kursą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Elektronai ir fotonai puslaidininkiuose"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Elektronai ir fotonai puslaidininkiuose", Janas Siroicas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Janas Siroicas su knyga "Elektronai ir fotonai puslaidininkiuose" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Elektronai ir fotonai puslaidininkiuose" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Janas Siroicas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Elektronai ir fotonai puslaidininkiuose" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Elektronai ir fotonai puslaidininkiuose" perkama kartu