0

Pirkėjų atsiliepimai

Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I dalis

2022-08-31 9.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I dalis" aprašymas

Nedidelės apimties leidinyje „Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I d.“ elektros inžinerijos ir energetikos bakalaurantai ras visą jų studijų moduliui „Elektros grandinių analizė, I dalis“ reikalingą informaciją apie metodinius nurodymus, darbų saugos instrukcijas ir svarbiausia – 5 laboratorinius darbus, kurie apima pagrindinius elektros grandinių veikimo principus. Šis leidinys bus išties naudingas tiems, kurie nori nesiblaškydami, greitai ir kokybiškai pagilinti ir pakartoti elektros grandinių kursą ir kartu žinias panaudoti praktikoje: pasitelkiant šią laboratorinių darbų metodinę priemonę, galima išmokti savarankiškai sujungti grandines pagal schemas, kad būtų galima eksperimentiškai atkurti ir patikrinti įvairius teorijoje išnagrinėtus reiškinius, susipažinti su elektriniais matavimais, palyginti teorinius ir eksperimentinius rezultatus, padaryti išvadas. Leidinyje išsamiai pateikiami metodiniai reikalavimai padės aiškiai ir lengvai suprasti, nuo ko pradėti laboratorinį darbą ir kokie yra pagrindiniai žingsniai siekiant jį teisingai atlikti. Dėl savo išsamaus turinio metodinė priemonė „Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I d.“ gali būti naudinga tiek patyrusiems šioje srityje ir norintiems pagilinti bei pasitikrinti sukauptas žinias, tiek pradedantiems susipažinti su šia sritimi.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I dalis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Elektros ir elektronikos inžinerijos knygos

Povilas Marčiulionis, Ramūnas Deltuva, Robertas Lukočius, Roma Račkienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I dalis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I dalis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I dalis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I dalis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Povilas Marčiulionis, Ramūnas Deltuva, Robertas Lukočius, Roma Račkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Elektros grandinių laboratoriniai darbai, I dalis" perkama kartu