0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Elektrostatinių MEMS projektavimas

Kaina internetu: 20,49 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (19%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 20.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elektrostatinių MEMS projektavimas" aprašymas

Mokomoji knyga "Elektrostatinių MEMS projektavimas" papildo ankstesniame leidime publikuotą elektrostatiniu būdu veikiančių MEMS įtaisų projektavimo metodiką ir su ja susijusias žinias. Leidinyje nagrinėjami realiųjų elektrostatinių MEMS įtaisų sukūrimo ir testavimo pavyzdžiai. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiami kontroliniai uždaviniai ir klausimai, kurie padės detaliau suvokti teorinę medžiagą. Knyga skirta ne tik antrosios ir trečiosios pakopos studijų klausytojams, besimokantiems mikrosistemų projektavimo ir kitų su mikrosistemomis susijusių disciplinų, ir atliekantiems mokslinius tyrimus. Leidinys bus naudingas platesniam elektroninių ir elektromechaninių sistemų konstruktorių ratui kaip pažintinė medžiaga.Parašykite atsiliepimą apie "Elektrostatinių MEMS projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Darius Viržonis, Donatas Pelenis, Dovydas Barauskas, Gailius Vanagas, Marius Mikolajūnas, Mindaugas Dzikaras parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Elektrostatinių MEMS projektavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Elektrostatinių MEMS projektavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Elektrostatinių MEMS projektavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Elektrostatinių MEMS projektavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Darius Viržonis, Donatas Pelenis, Dovydas Barauskas, Gailius Vanagas, Marius Mikolajūnas, Mindaugas Dzikaras tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Elektrostatinių MEMS projektavimas" perkama kartu