0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Elementa Latina


2021-04-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Elementa Latina" aprašymas

Lotynų kalba reikšminga tarptautiniam bendradarbiavimui ir šiandien. Ji tebėra Europos mokslininkų, ypač filologų, biologų ir medikų, tarptautinė kalba. Ir mūsų dienomis lotynų kalba, kaip ir senovės graikų, yra tarsi šaltinis, iš kurio tebesemiama vis nauja mokslinė ir techninė terminija, o įvairiais posakiais, sparnuotais žodžiais ji skamba literatūroje, spaudoje, radijuje ir televizijoje, internete, iš įvairiausių žmonių lūpų.
Geras lotynų kalbos mokėjimas padeda studijuoti ir lietuvių kalbą. Juk ir Jonas Jablonskis, literatūrinės lietuvių kalbos tėvas, gramatikas, buvo geras lotynų kalbos mokovas ir mokytojas. Lotynų kalbos sintaksės studijavimas pratina logiškai galvoti, tiksliai reikšti mintis. Be to, lotynų kalbos gramatika yra Europos gramatikų prototipas.
Ketvirtasis lotynų kalbos vadovėlis, skirtas humanitarinių specialybių studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Elementa Latina"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Elementa Latina, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Dumčius, Kazimieras Kuzavinis, Ričardas Mironas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Dumčius, Kazimieras Kuzavinis, Ričardas Mironas su knyga Elementa Latina jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Elementa Latina patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Dumčius, Kazimieras Kuzavinis, Ričardas Mironas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Elementa Latina palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Elementa Latina" perkama kartu