0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Elementa Latina

Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 10,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elementa Latina" aprašymas

Lotynų kalba reikšminga tarptautiniam bendradarbiavimui ir šiandien. Ji tebėra Europos mokslininkų, ypač filologų, biologų ir medikų, tarptautinė kalba. Ir mūsų dienomis lotynų kalba, kaip ir senovės graikų, yra tarsi šaltinis, iš kurio tebesemiama vis nauja mokslinė ir techninė terminija, o įvairiais posakiais, sparnuotais žodžiais ji skamba literatūroje, spaudoje, radijuje ir televizijoje, internete, iš įvairiausių žmonių lūpų.
Geras lotynų kalbos mokėjimas padeda studijuoti ir lietuvių kalbą. Juk ir Jonas Jablonskis, literatūrinės lietuvių kalbos tėvas, gramatikas, buvo geras lotynų kalbos mokovas ir mokytojas. Lotynų kalbos sintaksės studijavimas pratina logiškai galvoti, tiksliai reikšti mintis. Be to, lotynų kalbos gramatika yra Europos gramatikų prototipas.
Ketvirtasis lotynų kalbos vadovėlis, skirtas humanitarinių specialybių studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Elementa Latina"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros ir kalbos mokslo knygos

Jonas Dumčius, Kazimieras Kuzavinis, Ričardas Mironas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Elementa Latina", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Elementa Latina" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Elementa Latina" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Elementa Latina"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Dumčius, Kazimieras Kuzavinis, Ričardas Mironas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Elementa Latina" perkama kartu