0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno

Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 13,69 €*
Sutaupote: 11.70 € (86%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno" aprašymas

Devynios "Sidabrinės gervės", dvidešimt vienas "Auksinis scenos kryžius", trys Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos ir daug kitų apdovanojimų. Lietuvių teatro ir kino žvaigždės, žymūs literatai, menininkai, kritikai, žurnalistai. Kas juos sieja? "Elementorius". Legendinis teatro būrelis ant Tauro kalno.
Gedimino Storpirščio sugalvotą ir Dalios Cidzikaitės sudarytą knygą "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno" sudaro žinomų Lietuvoje žmonių pasakojimai apie jų lankytą teatro būrelį, veikiantį Vilniuje jau 50 metų. Būrelio įkūrėja, aktorė ir pirmoji vadovė – Valerija Marcinkevičiūtė-Karalienė, dabar jam vadovauja TV, kino ir teatro aktorius, režisierius, bardas Gediminas Storpirštis, Eglė Storpirštienė ir Vytautas Rašimas. "Elementorius" ilgainiui tapo "meno kalve", subrandinusia per 100 šiandien žymių Lietuvos menininkų.

Knygoje "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno" prisiminimais apie būrelį ir jo pedagogus dalijasi daugiau nei penkiasdešimt įvairioms kartoms būrelyje atstovaujančių narių (Nelė Savičenko, Ingeborga Dapkūnaitė, Vytautas Kernagis, Saulius Balandis, Andrius Bialobžeskis, Cezaris Graužinis, Rūta Noreikaitė Oginskaitė, Eugenijus Laurinaitis, Izolda Keidošiūtė, Marija Dičpetrytė, Giedrė Beinoriūtė, Ainis Storpirštis ir daugelis kitų). Knygoje prisiminimus papildo teatriniai pratimai, originali "Elementoriaus" dramaturgija, spektaklių nuotraukos.



Parašykite atsiliepimą apie "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno", kurią skaitytojams dovanoja Sud. Dalia Cidzikaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Dalia Cidzikaitė su knyga "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Dalia Cidzikaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Elementorius. Legendinis dramos būrelis ant Tauro kalno" perkama kartu