⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos

4.5
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 10,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-01-02 Tautvydas

Viena iš geriausių skaitytų biografinių knygų, pateikiamą daug įdomių autoriaus minčių ir idėjų, todėl kartais sunku buvo atitraukti savo dėmesį nuo šios knygos. Leido dar labiau susižavėti Elono Musko darbais ir pasiekimais, pasisemti dar daugiau motyvacijos,
Stipri rekomendacija iš manęs


2023-03-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos" aprašymas

Tarptautinis bestseleris
New York Times bestseleris
One of the Best Books of the Year by The Wall Street Journal
#1 Business bestseller UK knygynuose Waterstones

„Manai, aš nenormalus?“ Tokiu intriguojančiu E. Musko klausimu pradedamas biografinis Ashlee Vance pasakojimas apie genijaus iš Pietų Afrikos kelionę į pasaulinį verslo elitą. Ši kelionė kupina pakilimų ir nuosmukių, išbandymų ir triumfo akimirkų, o svarbiausia – atsidavimo savo darbui, idėjoms ir siekiui pakeisti pasaulį.

„Norėčiau mirti žinodamas, kad žmonijos laukia šviesi ateitis“, – sako E. Muskas. Ir tai nėra tušti pažadai! Tik jam vienam žinomu būdu jis sugebėjo vienu metu pasiekti didžiausią dešimtmečio pažangą kosmoso, automobilių ir energetikos sektoriuose.

E. Musko sukurta bendrovė „SpaceX“ nuskraidino atsargų kapsulę į Tarptautinę kosminę stotį ir saugiai sugrąžino ją atgal į Žemę. Tai privertė nutilti Elono atžvilgiu skeptiškiausiai nusiteikusius mokslininkus net ginčuose apie, regis, utopišką jo idėją – Marso apgyvendinimą. Kita jo bendrovė, „Tesla Motors“, sukūrė „Model S“, o vėliau – ir visureigį „Model X“ – išskirtinius elektra varomus automobilius, atėmusius amą visai automobilių pramonei. Ir tai ? dar ne viskas. E. Muskas yra sparčiai augančios saulės energetikos įmonės „Solar City“ įkūrėjas.

Taigi ši knyga "Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos" – apie E. Musko pasaulį, kuriame mokslinė fantastika paverčiama realybe. Nenustebkite, jei artimiausioje ateityje mes visi vienaip ar kitaip tapsime jo pasaulio dalimi.


  • Pavadinimas originalo kalba: Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future
  • Autorius: Ashlee Vance
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 348
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094373350
  • Vertėjas: Vilma Kačerauskienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2021-01-02

Viena iš geriausių skaitytų biografinių knygų, pateikiamą daug įdomių autoriaus minčių ir idėjų, todėl kartais sunku buvo atitraukti savo dėmesį nuo šios knygos. Leido dar labiau susižavėti Elono Musko darbais ir pasiekimais, pasisemti dar daugiau motyvacijos,
Stipri rekomendacija iš manęs

2020-08-05

Nuostabi ir įkvepianti knyga. Gera skaityti apie asmenybes kurios siekia švaresnio ir tobulesnio pasaulio. Go Elon❤️

2019-09-17

2019-03-29

Puiki knyga.

2018-08-10

Nuostabi knyga.

2018-07-27

Puiki knyga. Įkvepianti, motyvuojanti. Parodanti kas yra darbas be poilsio ir tikras atsidavimas savo tikslų siekimui

2018-04-05

O man pasirodė labai įdomi ir įkvepianti. Tikrai nepaprastas žmogus tas Elonas.

2018-03-25

neverta skaityti labai nuobodi ir daug tusciazodziaujama geriau pataupykit pinigus neverta ji tokiu pinigu...

Parašykite atsiliepimą apie "Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lyderystės knygos

Ashlee Vance pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ashlee Vance tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Elon Musk. "Tesla", "SpaceX" ir fantastinės ateities paieškos" perkama kartu