0

Emigrantai: kalba ir tapatybė II

Kaina internetu: 11,69 €
Kaina knygyne: 14,39 €*
Sutaupote: 2.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Emigrantai: kalba ir tapatybė II

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 292
  • ISBN ar kodas: 9786090703472

2021-01-31 11.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Emigrantai: kalba ir tapatybė II" aprašymas

Remiantis dviejų sociolingvistinių projektų („Emigrantų kalba“ ir „Lietuvių kalba diasporoje: mokėjimas, vartojimas, nykimas“) duomenimis, monografijoje "Emigrantai: kalba ir tapatybė II" gvildenama sociolingvistinė situacija keturiose skirtingą lietuvių emigracijos istoriją reprezentuojančiose pasaulio vietose: Argentinoje, Toronte, Londone ir Osle. Atskleidžiamas lietuvių kilmės išeivių kalbinis elgesys, aptariamos lietuvių kalbos mokėjimo, vartojimo, (ne)išlaikymo, kalbos ir lietuviškumo sąsajų bendrosios tendencijos.

Autoriai: Eglė Gudavičienė, Inga Hilbig, Kristina Jakaitė-Bulbukienė, Meilutė Ramonienė, Eglė Vaisėtaitė, Loreta Vilkienė

Parašykite atsiliepimą apie "Emigrantai: kalba ir tapatybė II"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Eglė Gudavičienė, Inga Hilbig, Kristina Jakaitė-Bulbukienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Emigrantai: kalba ir tapatybė II, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Emigrantai: kalba ir tapatybė II aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Emigrantai: kalba ir tapatybė II už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Emigrantai: kalba ir tapatybė II? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Gudavičienė, Inga Hilbig, Kristina Jakaitė-Bulbukienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Emigrantai: kalba ir tapatybė II" perkama kartu