⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Emocijos tavo lėkštėje: pamilk save ir gyvenimą (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 2.69 SoldOut

Knygos "Emocijos tavo lėkštėje: pamilk save ir gyvenimą (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Sveikos gyvensenos konsultantė Lilė Lukminaitė parašė kitokią knygą apie maistą. Knygoje „Emocijos tavo lėkštėje“ apie maistą kalbama su begaline pagarba ir, svarbiausia, kaip apie dovaną, kurią reikia mokėti priimti, o kartais atsisakyti.

Autorė knygoje „Emocijos tavo lėkštėje“ nepasakoja apie maiste esančias medžiagas – angliavandenius, riebalus ar baltymus, čia nekalbama apie kalorijų skaičiavimą ir nedalijami lieknėjimo patarimai. Knygoje rasite tokį maisto suvokimą, kokį seniai esame pamiršę. Maistas yra dovana mūsų kūnui ir sielai. Jis leidžia mums būti sveikiems, gerai jaustis ir tiesiog gyventi.

L. Lukminaitė tikina, kad pagrindinė taisyklė renkantis maistą yra išgirsti, ko nori organizmas. Reikia atmesti kažkur nugirstas ar kitų sugalvotas taisykles, netgi savo išankstinius nusistatymus ir paklausyti, ką sako kūnas. Būtent į tokią kelionę po save ir veda autorė knygoje „Emocijos tavo lėkštėje“.

Autorė pabrėžia, kad knygoje ji kur kas daugiau naudojasi pačios įgytomis žiniomis, analizuojant save ar bendraujant su žmonėmis, o ne tomis, kurias gavo mokydamasi. Tai žinios, būtinos kiekvienam žmogui, tačiau ne visuomet lengva jas gauti – reikia papildomai domėtis, skaityti ir ieškoti informacijos.

Mityba pirmiausia yra meilės ir pagarbos sau išraiška. Tai, ką valgome, parodo, kaip vertiname save, kiek leidžiame sau būti netobuliems, kaip priimame savo trūkumus, silpnybes ir ribotumą. Būtent todėl svarbu įsiklausyti į savo kūną, nes jis geriausiai jaučia, kokio maisto vertėtų atsisakyti, koks maistas jam tinkamiausias, koks užtikrina geriausią savijautą. Visiškai nesvarbus yra kūno svoris ar apimtys, svarbiausia tai, kaip jis atspindi sielą.

Knygoje „Emocijos tavo lėkštėje“ autorė pataria, kaip išmokti girdėti savo kūną, suprasti savo poreikius, stebėti savijautą ir jos pokyčius, kaip pakeisti įpročius. Čia rasite tai, kas įkvėps keisti požiūrį į maistą ir į save.

"Išmok stebėti ir pamatyti, kiek daug įtakos turi maistas ir kaip sąmoningai turi jį vartoti.
Ši knyga apie TAVE, apie MANE, apie tai, kaip pradėti klausyti ir išmokti išgirsti, ką, kada ir kaip valgyti."

Lilė Lukminaitė

Lilė Lukminaitė – jogos instruktorė, augalinės mitybos konsultantė ir interneto svetainės „Rojaus Daržas“ įkūrėja, maisto dirbtuvių ir stovyklų organizatorė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Emocijos tavo lėkštėje: pamilk save ir gyvenimą (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Sveikos mitybos knygos

Lilė Lukminaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Emocijos tavo lėkštėje: pamilk save ir gyvenimą (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Emocijos tavo lėkštėje: pamilk save ir gyvenimą (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Emocijos tavo lėkštėje: pamilk save ir gyvenimą (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Emocijos tavo lėkštėje: pamilk save ir gyvenimą (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lilė Lukminaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Emocijos tavo lėkštėje: pamilk save ir gyvenimą (knyga su defektais)" perkama kartu