0

Enciklopedija Lietuva, IV tomas

  • Nuolaida knygai -79%
Kaina internetu: 9,59 €
Kaina knygyne: 44,99 €*
Sutaupote: 35.40 € (79%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Enciklopedija Lietuva, IV tomas


2020-10-31 9.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Enciklopedija Lietuva, IV tomas" aprašymas

Keturtomę enciklopediją Lietuva sudaro beveik 3000 iliustruotų puslapių. Pirmajame tome pateikiami išsamūs apžvalginiai straipsniai apie Lietuvos istoriją, švietimą, mokslą, kultūrą, sportą, gamtą, gyventojus, pasaulio lietuvius ir politinį gyvenimą. Antrajame, trečiajame ir ketvirtajame tome pateikta apie 9000 visų laikų žymiausių Lietuvos žmonių biografijų.

Enciklopedija pirmiausia skiriama tiems, kurie neįsigijo Visuotinės lietuvių enciklopedijos, bet nori gauti enciklopedinės informacijos apie Lietuvą ir visų laikų Lietuvos žmones. Šis leidinys rengiamas Visuotinės lietuvių enciklopedijos straipsnių pagrindu.

Vieną tomą sudarys apie 1000 puslapių. Enciklopediją numatoma išleisti 2008–2015 metais.


Knygų komplektas "KOMPLEKTAS. Enciklopedija Lietuva, I-IV tomas"

Parašykite atsiliepimą apie "Enciklopedija Lietuva, IV tomas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Enciklopedija Lietuva, IV tomas, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Enciklopedija Lietuva, IV tomas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Enciklopedija Lietuva, IV tomas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Enciklopedija Lietuva, IV tomas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Enciklopedija Lietuva, IV tomas" perkama kartu