0

Enciklopedija vaikams

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 12,79 €
Kaina knygyne: 25,99 €*
Sutaupote: 13.20 € (51%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Enciklopedija vaikams

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 23x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094402715

2021-01-31 12.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Enciklopedija vaikams" aprašymas

„Enciklopedija vaikams“ – pažintinis mokslo populiarinimo leidinys, skirtas jaunesnio ir vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams. Knyga supažindina su visatos, pasaulio ir mokslo paslaptimis.


Kaip įdomiau pažinti pasaulį – skaitant ilgą nuobodų enciklopedijos tekstą ar mėgaujantis spalvingų ir išsamių iliustracijų gausa? O jei šiuos paveikslėlius lydi trumpi, neįkyrūs bei faktais grįsti pasakojimai apie viso pasaulio paslaptis, keistenybes bei įdomybes, leistis į pažinimo kelionę – smagu ir prasminga. Visa tai mažieji skaitytojai ir pasaulio tyrinėtojai ras šioje nenuobodžioje enciklopedijoje. „Enciklopedija vaikams“ kviečia pažinti svarbiausias mūsų planetos ir kosmoso paslaptis.


Knygos pasakojimas prasideda nuo beribės visatos ir Saulės sistemos pažinimo. Jaunieji skaitytojai susipažins su žvaigždėmis, asteroidais, planetomis  bei kitais dangaus kūnais. Nuošalyje neliks ir pažintis su įvairiais žmogaus sukurtais kosmoso tyrinėjimo prietaisais – zondais, raketomis, kosminėmis stotimis ir teleskopais. Vėliau mažieji tyrinėtojai sužinos apie Žemės planetą, sužinos jos raidos istoriją - nuo burbuliuojančių karštų vandenynų iki gyvybei tinkamos aplinkos atsiradimo.


„Enciklopedija vaikams“ supažindina su svarbiausiomis mokslo disciplinomis ir pristato įvairiapusį vaizdą. Jaunieji skaitytojai čia ras atsakymus į nesudėtingus fizikos, chemijos, biologijos, geografijos ir kitų mokslo šakų klausimus. Dalis knygos skirta svarbiausioms gyvūnų rūšims, taip pat pasakojama apie žmogaus kūno sandarą. Susipažinus su gamtos ir gyvų būtybių savybėmis, nemažai dėmesio skiriama transportui – supažindinama su svarbiausiomis keliavimo priemonėmis, pasakojama ne tik jų istorija, bet ir dabarties išradimai.


Kiekvienas knygos puslapis – tai išsami vienos temos apžvalga. Daugiau nei pusę jo ploto užima spalvingos iliustracijos, o šalia išdėstytas tekstas lengvai suprantamas ir įdomus. Kiekviena tema papildyta rubrika „Ar jau žinojai?“, kurioje skaitytojams pateikiami konkretūs faktai iš mokslo, gamtos, pasaulio pažinimo. Knygos „Enciklopedija vaikams“ pabaigoje pateikiama dalykinė rodyklė, kuri padės greitai rasti reikiamą informaciją.


Ši žinių knyga skiriama jaunesniojo ir vyresnio mokyklinio amžiaus vaikams. Mažieji galės leistis į aplinkos pasaulio pažinimo kelionę kartu su tėveliais, o pradinių klasių mokiniai į kylančius klausimus atsakymą nesunkiai ras patys. Knygos tekstai parašyti didelėmis ir lengvai įskaitomomis raidėmis, tad skaityti ją – vienas malonumas. O kur dar beveik tūkstantis įvairiausių iliustracijų!

„Enciklopedija vaikams“ – ne tik žinių talpykla, ji padės rengiant namų darbus ir tobulinant skaitymo įgūdžius.

Parašykite atsiliepimą apie "Enciklopedija vaikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Enciklopedija vaikams, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Enciklopedija vaikams aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Enciklopedija vaikams. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Enciklopedija vaikams dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Enciklopedija vaikams" perkama kartu