⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Enciklopedinis edukologijos žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 4.34 SoldOut

Knygos "Enciklopedinis edukologijos žodynas" aprašymas

Aiškinamasis edukologijos žodynas skiriamas besidomintiems ugdymo mokslu ir praktika, jų terminija, ugdymo istorija Lietuvoje ir užsienyje, žymiais pedagogais.
Žodynas sudarytas abėcėlės tvarka. Lietuviški terminai pateikiami su anglų, vokiečių ir rusų kalbų atitikmenimis. Nurodoma rečiau vartojamų tarptautinių terminų ar jų dėmenų kilmė. Terminų sinonimai pateikiami dvejopai. Jei jie maždaug lygiaverčiai, pateikiami greta, pirmuoju rašomas teiktinesnis terminas. Antrasis sinonimas abėcėlinėje vietoje pateikiamaas su nuoroda į pirmąjį. Jei vienas sinonimas teiktinesnis už kitus, jis pateikiamas vienas, o kiti su nuoroda žr. į pagrindinį terminą. Su nuoroda žr. dar pateikiami terminai ir kiti pavadinimai, kurie aprašomi tame žodyno straipsnyje, į kurį pateikiama nuoroda. Po nuorodos Dar žr. pateikiami terminai, kurių straipsniuose pateikiamainformacija padeda geriau atskleiti aprašomos sąvokos esmę. Nuoroda Plg. žodyne siejami artimos, priešingos reikšmės ar susijusias sąvokas įvardijantys terminai. Vartosenai neteiktini terminai turi žymenį ntk. ir yra pateikiami su nuoroda į teiktiną terminą.

  • Autorius: Leonas Jovaiša
  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955160063

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Enciklopedinis edukologijos žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Enciklopedinis edukologijos žodynas", Leonas Jovaiša. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Leonas Jovaiša su knyga "Enciklopedinis edukologijos žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Enciklopedinis edukologijos žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Leonas Jovaiša. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Enciklopedinis edukologijos žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Enciklopedinis edukologijos žodynas" perkama kartu