0
10,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Endokrininių liaukų chirurgija

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2003
  • Knygos puslapių skaičius: 151
  • ISBN ar kodas: 9986-745-74-8

2021-01-31 10.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Endokrininių liaukų chirurgija" aprašymas


Parašykite atsiliepimą apie "Endokrininių liaukų chirurgija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Endokrininių liaukų chirurgija, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Pundzius, Stanislovas Algimantas Žindžius, Giedrius Barauskas, Virgilijus Krasauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Pundzius, Stanislovas Algimantas Žindžius, Giedrius Barauskas, Virgilijus Krasauskas su knyga Endokrininių liaukų chirurgija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Endokrininių liaukų chirurgija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Pundzius, Stanislovas Algimantas Žindžius, Giedrius Barauskas, Virgilijus Krasauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Endokrininių liaukų chirurgija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Endokrininių liaukų chirurgija" perkama kartu