TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Endokrininių liaukų chirurgija

Kaina: 14,39 €
Kaina su kodu: 10,07 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-12-31 14.388 InStock
Į krepšelį

Knygos "Endokrininių liaukų chirurgija" aprašymas

„Kauno medicinos universiteto Chirurgijos klinikos moksliniai benždradarbiai parengė knygą „Endokrininių liaukų chirurgija“ labai aktualia tema; joje nagrinėjamos ligos, dažnai pasitaikančios ne tik chirurgų, endokrinologų, bet ir kitų gydytojų praktikoje. Tokios ligos kaip gūžys labai paplitusios Lietuvoje, yra net endeminių susirgimo židinių. Paprastai endokrininės sistemos ligos priskiriamos terapiniam profiliui, labai dažnai užmirštama, kad egzistuoja ir kiti - chirurginiai gydymo būdai. Pastaruoju metu, tobulėjant ir vystantis chirurgijai, atsiranda naujų šių ligų gydymo metodų, suteikiančių pacientui galimybę visiškai pasveikti.
„Endokrininių liaukų chirurgijoje“ aptariamos vidinės sekrecijos liaukų ligos, kurias galima gydyti operaciniu būdu. Didelis knygos privalumas - nuoseklus ir tikslus klinikinio ligų vaizdo bei diagnostikos proceso aprašymas. Kruopščiai ir labai aiškiai pateikiami epidemiologiniai, etiologijos ir patogenezės duomenys, apibūdinami morfologiniai pokyčiai. Ši knyga yra pirmasis originalus lietuvių autorių veikalas, kuriame išsamiai ir nuosekliai aprašomi endokrininės sistemos ligų chirurginiai gydymo būdai, indikacijos jiems pasirinkti, operacinė technika, galimos pooperacinės komplikacijos, jų prevencija ir gydymas.
Dar viena išskirtinė šios knygos ypatybė ta, kad „Endokrininių liaukų chirurgijoje“ pateikiama naujausia informacija, paremta ne tik šiuolaikine medicinos literatūra, bet ir gausiausia Lietuvoje asmenine autorių patirtimi - Kauno medicinos universiteto klinikose kasmet išoperuojama virš 1000 pacientų, sergančių įvairiomis vidaus sekrecijos liaukų ligomis.“

Algimantas Tamelis, KMU chirurgijos klinikos docentasKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Endokrininių liaukų chirurgija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Endokrinologijos knygos

Giedrius Barauskas, Juozas Pundzius, Stanislovas Algimantas Žindžius, Virgilijus Krasauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Endokrininių liaukų chirurgija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Endokrininių liaukų chirurgija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Endokrininių liaukų chirurgija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Endokrininių liaukų chirurgija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Giedrius Barauskas, Juozas Pundzius, Stanislovas Algimantas Žindžius, Virgilijus Krasauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Endokrininių liaukų chirurgija" perkama kartu