0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Energetinės praktikos

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 4,78 €*
Sutaupote: 1.79 € (38%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Energetinės praktikos" aprašymas

Žmogus gimsta su vidinės energijos atsargomis, tačiau jos nepakanka, kad jis galėtų normaliai gyventi ir vystytis. Gyvendamas, žmogus trūkstamos energijos gauna iš aplinkos, stiprina ją ir kuria savo gyvenimą. Ki energiją būtina paskirstyti tolygiai ir harmoningai organizme. Jos perteklius arba trūkumas gali susargdinti žmogų. Jeigu saugosite savo Ki, atlikdami pratimus ir užsiimdami dailiaisiais laisvalaikio užsiėmimais, užtikrinančiais laisvą jos sruvenimą, gyvensite ilgai ir laimingai.
Mokėdami valdyti gyvybinę energiją, ne tik išvengsite nemalonumų arba sumažinsite jų poveikį, bet ir išmoksite pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis.Parašykite atsiliepimą apie "Energetinės praktikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

Kacudzo Niši parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Energetinės praktikos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Energetinės praktikos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Energetinės praktikos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Energetinės praktikos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kacudzo Niši tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Energetinės praktikos" perkama kartu