0

English for dental hygienists

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

English for dental hygienists

  • Leidėjas: Šiaulių kolegija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 102
  • ISBN ar kodas: 9786094150500

Šiuo metu neparduodama

Knygos "English for dental hygienists" aprašymas
Mokomoji knyga

Parašykite atsiliepimą apie "English for dental hygienists"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą English for dental hygienists, kurią skaitytojams dovanoja Regina Lauruškienė, Nijolė Litevkienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Regina Lauruškienė, Nijolė Litevkienė su knyga English for dental hygienists jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga English for dental hygienists patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Lauruškienė, Nijolė Litevkienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą English for dental hygienists palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "English for dental hygienists" perkama kartu