⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

English for students of physics and materials science

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.59 SoldOut

Knygos "English for students of physics and materials science" aprašymas

Mokomoji knyga skirta fizikos ir medžiagotyros studijoms. Pateikiami teminiai tekstai, praktinės užduotys ir pratimai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "English for students of physics and materials science"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "English for students of physics and materials science", Almantė Meškauskienė, Viorika Šestakova. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Almantė Meškauskienė, Viorika Šestakova su knyga "English for students of physics and materials science" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "English for students of physics and materials science" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Almantė Meškauskienė, Viorika Šestakova. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "English for students of physics and materials science" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "English for students of physics and materials science" perkama kartu