0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

English no problem 1 (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

English no problem 1 (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.89 SoldOut
Knygos "English no problem 1 (CD)" aprašymas
Patogus būdas greitai ir lengvai išmokti anglų kalbą. Puikiai tinka užimtiems žmonėms, kadangi reikia tik klausytis ir pakartoti tai ką išgirdote. CD galima naudoti tiek namuose, tiek mašinoje, tiek būnant gamtoje ar sportuojant.

Klausymosi diske pateikiamos 8 temos:
1. Pasisveikinimas, atsisveikinimas, mandagumo frazės
2. Apie save, šeimą, žmones
3. Skaičiai, pinigai, laikas
4. Namai
5. Darbas ( dirbančiam paslaugų sferoje, viešbutyje, statybose)
6. Maistas ir gėrimai
7. Oras ir klimatas
8. Kelyje

Tai pirmas toks klausymosi diskas, kuriame nuosekliai, pagal temas pateikiami žodžiai, o šalia jų ir frazės, kurios padeda suvokti kaip konkretūs žodžiai "sudedami į sakinius". Skirtas visiškai nemokantiems anglų kalbos, o taip pat ir tiems, kurie nori prisiminti senai užmirštus žodžius ir frazes.


Parašykite atsiliepimą apie "English no problem 1 (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą English no problem 1 (CD), kurią skaitytojams dovanoja L. Kaunaitė, J.D. Minniger. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar L. Kaunaitė, J.D. Minniger su knyga English no problem 1 (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga English no problem 1 (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė L. Kaunaitė, J.D. Minniger. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą English no problem 1 (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "English no problem 1 (CD)" perkama kartu