0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

English you really need. Supplementary reading in 14 topics

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 0.58 SoldOut

Knygos "English you really need. Supplementary reading in 14 topics" aprašymas

Tai universali mokymo priemonė skirta aukštesniųjų klasių moksleiviams, norintiems gilinti anglų kalbos žinias pagal savo sugebėjimus ir pasirengimo lygį.
Knygoje yra 14 skyrių, kurie išdėstyti pagal temas. Kiekviename skyriuje galima rasti skirtingo sudėtingumo funkcinių stilių tekstų ištraukų - jos parinktos iš daugeliui žinomų klasikinių literatūros kūrinių, publicistikos straipsnių, mokslo darbų.
Autentiška anglų kalba padės moksleiviams pajusti šios kalbos ypatumus, suprasti jos sudėtinę savarankiško darbo su žodynu įgūdžius. Ištraukų tematika atitinka dabartinės anglų kalbos programos reikalavimus ; ir yra parengta remiantis ilgamete pedagogine patirtimi. Knygoje daug kūrybinių ir rašto užduočių informacijos apie Didžiąją Britaniją, JAV ir šių šalių kultūros paveldą. Mokymo priemonė padės išmokti taisyklingai vartoti anglų kalbą ir tinkamai pasirengti anglų kalbos brandos egzaminui.


Parašykite atsiliepimą apie "English you really need. Supplementary reading in 14 topics"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "English you really need. Supplementary reading in 14 topics", kurią skaitytojams dovanoja Parengė Ramutė Mečkauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Parengė Ramutė Mečkauskienė su knyga "English you really need. Supplementary reading in 14 topics" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "English you really need. Supplementary reading in 14 topics" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Parengė Ramutė Mečkauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "English you really need. Supplementary reading in 14 topics" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "English you really need. Supplementary reading in 14 topics" perkama kartu