⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Enigma duplex

4.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-04-16


2022-08-31 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Enigma duplex" aprašymas

Senovinių knygų ekspertė Sondra Rankelienė skaitytojus sužavėjo istoriniu trileriu „Enigma Orbi“, nenusileidžiančiu Dan Brown kūrybai. Antroje knygoje „Enigma duplex“ vėl susitiksime pamėgtus veikėjus ir leisimės į painų žmogžudysčių tyrimą.

Pirmoje knygoje susipažinome su policininku Karoliu Radvila ir jo komanda. Tą kartą jų tyrimai nuvedė iki pat Mikalojaus Kristupo Radvilos Našlaitėlio laikų. Personažams teko šifruoti sudėtingus užrašus ir ieškoti paslaptingų lobių bei aiškintis, kodėl visiems prireikė paslaptingos knygos.

„Enigma dupex arba dviguba mįslė“ – istorinis detektyvas, nenuspėjamu siužetu ir įtampa nenusileidžiantis pirmajam. Autorė kviečia atrasti Lietuvos sostinės ir mūsų šalies paslaptis.

Vilniuje siautėja žiaurus žudikas. Merginos žudomos viena po kitos. Ar jis maniakas, ar žmogžudysčių priežastys sudėtingesnės? Tyrimai atveda iki Lenkijos princesės Jadvygos Jogailaitės skrynutės, kurią šiuo metu galima apžiūrėti Valdovų rūmų ekspozicijoje. Panašu, kad ši mįslė siekia tolimą senovę.

Dabartis pinasi su praeitimi, o prieš knygos „Enigma duplex“ skaitytojų akis skleidžiasi intrigų, paslapčių ir pavojų kupinas vaizdas. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės lobiai ir šių dienų nusikaltimai įtraukia į painų siužetą. Skaitytojams teks keliauti į Vilniaus bastėją, skubėti tarp Valdovų rūmų sienų ir domėtis, ką slepia Kretingos bažnyčia.

Sondra Rankelienė primena mitus ir legendas, didingas istorines asmenybes ir jas gaubusias paslaptis. Netikėti siužeto vingiai neleis atsikvėpti, o pabaigoje autorė pažeria net keletą staigmenų.

Sondra Rankelienė – rašytoja, beveik trisdešimt metų dirbanti Vilniaus universiteto retų spaudinių skyriuje. Autorė organizavo ne vieną senovinių knygų parodą, smalsuoliams rengia ekskursijas po Vilniaus universitetą, įvairiems žiniasklaidos leidiniams rengia straipsnius apie paslaptis, kurias atskleidžia senovinės knygos. 2016-tais metais Sondra Rankelienė išleido knygą „Biliotheca curiosa“. Šiame leidinyje kalbama apie įvairius radinius susijusius su senovinėmis knygomis. 2020-tais metais išleistas istorinio detektyvo-trilerio žanro kūrinys „Enigma Obri“ tapo bestseleriu.

Pasiilgote lietuviško detektyvo? Norite smagiai ir nenuobodžiai sužinoti įvairių faktų apie mūsų šalies istoriją? Jei atsakėte teigiamai, siūlome knygą įsigyti internetu. Pirkti online rasite ir daugiau detektyvų ir kitos literatūros. Akcijos, išpardavimai ir gerų kainų pasiūlymai užtikrina, kad apsilankę knygyne rasite įdomių knygų pigiau. Jas išsirinkti padės santrauka su trumpu aprašymu, puslapių skaičiumi bei ištraukomis. Jei to neužtenka, rekomenduojame pasidomėti kitų skaitytojų apžvalgomis ir atsiliepimais.


  • Autorius: Sondra Rankelienė
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094842573

Kiti taip pat domėjosi


2021-09-07

Naivoka :) skaityt galima

2021-04-16

2021-03-07

Perskaičiusi pirmąją knygą "Enigma Orbi" iki šiol tebemanau, kad tai pati geriausia mano skaityta lietuvių autoriaus knyga. "Enigma duplex" - pirmosios tęsinys - toks pat įtraukiantis, neleidžiantis padėti knygos į šalį. Veiksmas veja veiksmą, įvykis - įvykį, vis norisi sužinoti - o kas toliau ? Nuostabi knyga, didelis ačiū .

Parašykite atsiliepimą apie "Enigma duplex"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Enigma duplex", Sondra Rankelienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sondra Rankelienė su knyga "Enigma duplex" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Enigma duplex" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sondra Rankelienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Enigma duplex" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Enigma duplex" perkama kartu