⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Erazmas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 3,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-01-07 VIlius

Ir kaip apie tokią knygą ir asmenybę nieko nesugebėta parašyti anotacijoje. Visgi, Aidai, viena rimčiausių Leidyklų.


2022-12-31 3.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Erazmas" aprašymas


Knyga "Erazmas" - tai žymaus Renesanso veikėjo Erazmo Roterdamiečio biografija. Knyga aprėpia Erazmo gimimą, gyvenimą, asmenybės bruožus ir nuopelnus.

Erazmas Deziderijus Roterdamietis – Nyderlandų dvasininkas, vienas garsiausių humanistų, filosofas bei teologijos mokslų daktaras. Tikrieji vardas ir pavardė – Gerhardas Gerhadsas.

Iš olandų kalbos vertė Antanas Gailius

PIRMOJO LEIDIMO PRATARMĖ

Pono Edwardo Boko iš Filadelfijos paprašytas, parašiau serijai Great Hollanders (New York and London, Charles Scribner's Sons) glaustą Erazmo "Gyvenimą". Iš pradžių neketinau šio kūrinio pateikti į šviesą ir nyderlandiškuoju pavidalu. Veikiau laikiau jį parengiamąja studija gilesniems Erazmo ir jo epochos tyrinėjimams. Dabar, knygai išėjus, vis dėlto būgštauju, kad į tuos tyrinėjimus galbūt niekados nesileisiu, todėl dviejų mūsų geriausių Erazmo žinovų, tėvo Bonaventūros Kruitwageno ir profesoriaus J. Lindenboomo paskatintas, nusprendžiau prie šio kūrinio grįžti.

Leisti knygą nyderlandų kalba man pirmiausiai rodėsi todėl patrauklu, kad manasis bičiulis Tjeenkas Willinkas nesibijojo atbauginsiąs nyderlandų skaitytoją, pateikdamas visą gausybę nuorodų, kurių amerikietiškajame leidime teko atsisakyti. Taigi dabar aš galiu parodyti, kuo pagrįsti mano teiginiai. Ne mažiau svarus argumentas man buvo štai koks: tarp nyderlandiškosios formos, kurią aš suteikiau savo samprotavimams, ir angliškojo teksto liko justi neperteikiami niuansų skirtumai, kurių visiškai išvengti negali net labai daug žinių turįs ir labai atidus vertėjas (su dėkingumu ir liūdesiu prisimenu čia puikųjį vertėją Fritsą Hopmaną; - 1936 m. prierašas). Be to, man dabar atsirado proga kai kuriose vietose, kur vertinimas man pasirodė pernelyg griežtas, šį bei tą vos vos pakeisti. Tas, kuris panorės lyginti šią knygą su angliškuoju leidimu, pamatys, kad šiuose puslapiuose apie didįjį mūsų krašto sūnų aš kalbu vos pastebimai švelniau.

Leidenas, 1924 m. kovas


  • Autorius: Johan Huizinga
  • Leidėjas: Aidai
  • Išleidimo metai: 2000
  • Knygos puslapių skaičius: 232
  • Formatas: 16x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-445-07-6

Kiti taip pat domėjosi


2010-01-07

Ir kaip apie tokią knygą ir asmenybę nieko nesugebėta parašyti anotacijoje. Visgi, Aidai, viena rimčiausių Leidyklų.

Parašykite atsiliepimą apie "Erazmas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie religiją, teologiją

Johan Huizinga pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Erazmas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Erazmas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Erazmas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Erazmas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Johan Huizinga tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Erazmas" perkama kartu