0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Erdvinių formų kūrimo pagrindai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Erdvinių formų kūrimo pagrindai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 5.73 SoldOut
Knygos "Erdvinių formų kūrimo pagrindai" aprašymas
Metodinėje priemonėje "Erdvinių formų kūrimo pagrindai" aptariamos formų rūšys, jų ypatumai ir skirtumai, nagrinėjama formų konstrukcinė sandara, jų meninės raiškos būdai ir dėsningumai.
Analizuojami formų kūrimo principai ir atlikimo technikos, medžiagų savybės ir jų panaudojimo galimybės kuriant formas.
Pateikiant praktines užduotis keliami formų kūrimo tikslai ir uždaviniai, dėstoma darbo eiga, atskeidžiami studentų gebėjimai ir įgūdžiai, atitinkantys šių užduočių įgyvendinimą.


Parašykite atsiliepimą apie "Erdvinių formų kūrimo pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Erdvinių formų kūrimo pagrindai, kurią skaitytojams dovanoja Danutė Jazgevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Danutė Jazgevičiūtė su knyga Erdvinių formų kūrimo pagrindai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Erdvinių formų kūrimo pagrindai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danutė Jazgevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Erdvinių formų kūrimo pagrindai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Erdvinių formų kūrimo pagrindai" perkama kartu