-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ergonomika. Laboratoriniai darbai

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ergonomika. Laboratoriniai darbai" aprašymas

Leidinyje "Ergonomika. Laboratoriniai darbai" pateikti ergonomikos principai ir tyrimų metodologija, padedantys tirti darbo procesus ir projektuoti darbo vietas. Taip pat suteikiama žinių, reikalingų šiuolaikinėms saugos sistemoms projektuoti ir darbo vietos ergonominiams veiksniams vertinti. Siekiant optimizuoti žmogaus darbą, knygoje analizuojamos žmogaus fizinės ir protinės galimybės, kurios turi būti suderinamos su technikos reikalavimais. Laboratoriniams darbams atlikti naudojami programinės įrangos valdymo ir sudėtingesnių prietaisų aprašymai, leidžiantys atlikti tyrimus, apskaičiavimus ir suformuluoti išvadas.

Leidinys "Ergonomika. Laboratoriniai darbai" skirtas technologijos mokslų bakalauro studijoms.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ergonomika. Laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ergonomika. Civilinė sauga

Rimas Adaškevičius, Donata Putnaitė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Ergonomika. Laboratoriniai darbai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Ergonomika. Laboratoriniai darbai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Ergonomika. Laboratoriniai darbai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Ergonomika. Laboratoriniai darbai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimas Adaškevičius, Donata Putnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ergonomika. Laboratoriniai darbai" perkama kartu