0

Ero. Karalienė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ero. Karalienė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090122907

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ero. Karalienė" aprašymas

Dėmesio. Knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems.

„Kai Kristupas mane užvaldo, aš tesu tik laukinė moteris, sumedžiota laukinio vyro.“

Ji – Viktorija, o Jis – Karalius. Jų susitikimas Vilniaus kavinėje lemtingas. Mažytė nuodėmė pavirsta didele drama, virpulių jūra pradingsta širdgėlos vandenyne...

"Ero. Karalienė " - tai šiuolaikiškas romanas apie du jaunus žmones, susipainiojusius beprotiškos aistros, jausmų ir melo voratinklyje. Ar pavyks jiems įveikti iš praeities persekiojančius monstrus? Kaip baigsis istorija, kuri neturėjo teisės prasidėti?

„Tą kartą bučinys buvo ramus, ne toks aistringas, labiau apgalvotas, tačiau atrodė, kad Kristupas bučiuoja ne mano lūpas, o sielą. Slapčiausias jos kerteles. Švelniai, lėtai liesdamasis prie pravertų, ištroškusių lūpų, uždelsdamas ir užlaikydamas, gerdamas mano iškvepiamą orą, įpūsdamas man savo karščio.“

Luna Mei – slapyvardžiu pasirašanti lietuvė šiuo metu gyvena Australijoje. Gali būti, kad pirmajam erotiniam romanui įtaką padarė dar vaikystėje perskaitytos nevaikiškos „Tūkstantis ir viena naktis“ istorijos. Dabar jau būdama žmona, meilužė ir mama vienu metu autorė jaučiasi gana subrendusi rašyti apie tai, kas audrina mintis ir kūną. Pirmoji ir tikrai ne paskutinė erotinė knyga pilnaties šviesą išvydo septynis mėnesius dirbant po vėsiu naktiniu Pietų pusrutulio dangumi. Ją autorė skiria šiuolaikiškoms ir drąsioms moterims.

Parašykite atsiliepimą apie "Ero. Karalienė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ero. Karalienė, kurią skaitytojams dovanoja Luna Mei. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Luna Mei su knyga Ero. Karalienė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ero. Karalienė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Luna Mei. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ero. Karalienė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ero. Karalienė" perkama kartu