0

Ero. Viktorija

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Ero. Viktorija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • ISBN ar kodas: 9786090128916

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Ero. Viktorija" aprašymas

Įspėjame! Knygoje yra scenų, skirtų tik suaugusiesiems.

„Ero. Viktorija“ - tai „Ero. Karalienės“ 3 dalis!

Kančia prasidėjo nuo tos akimirkos, kai Viktorija pasakė „taip“. Jos su Karoliu vestuvės turėjo būti naujo gyvenimo pradžia, deja, ji neįtarė, kad vyras, kurio glėbyje norėjo pamiršti Kristupą, yra niekšas, įviliojęs ją į spąstus.

„Ero. Viktorija“ – paskutinė jausmus kaitinančios istorijos dalis. Tai romanas apie sužeistą orumą ir moteriškumą. Apie neteisybę ir prievartą. Apie kovą už save, naujus tikslus, norus ir neišblėstančią, aistringą meilę. Kaip baigsis istorija, kuri neturėjo teisės prasidėti?

„Aš kaip nors išgyvensiu. Manęs neįveiks visos pasaulio negandos, jeigu joms neleisiu savęs įveikti. Aš esu nugalėtoja virš savo gyvenimo mūšio lauko, lyg feniksas pakilsiu iš pelenų. Aš esu Viktorija.“

Luna Mei – slapyvardžiu pasirašanti lietuvė – šiuo metu gyvena Australijoje. Vienu metu būdama žmona, meilužė ir mama autorė jaučiasi subrendusi rašyti apie tai, kas audrina mintis ir kūną.

Parašykite atsiliepimą apie "Ero. Viktorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Erotiniai romanai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Ero. Viktorija, kurią skaitytojams dovanoja Luna Mei. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Luna Mei su knyga Ero. Viktorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Ero. Viktorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Luna Mei. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Ero. Viktorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Ero. Viktorija" perkama kartu