0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą"

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą"


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.98 SoldOut
Knygos "Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą"" aprašymas
Visi procesai, vykstantys kosmose, kaip ir neišvengiamai mūsų Žemėje, turi savus ciklus, kurių esmė – Evoliucija. Vienų ciklų pabaigoje – kitų pradžioje vyksta savotiška atranka tų, kurie siekia evoliucijos ir dėl to kažką veikia, ir tų, kurie jos nesiekia, arba involiucionuoja. Tai nereiškia, jog šiai atrankai būtini gamtos kataklizmai ar karai. Viskas atliekama žymiai subtiliau, nes ne apie kūno, o apie sielos Evoliuciją kalbama. Kažkam tais kataklizmais tampa iš pažiūros pačios paprasčiausios gyvenimiškos situacijos ar santykiai. Kažkam tai – lemtingas pasirinkimas, kurį atlikus gyvenimas keičiasi iš esmės. Kažkam tai – lyg atsitiktinai sutiktas žmogus, kuris, rodos, nieko nedarydamas, apverčia gyvenimą aukštyn kojomis. Kažkam tai – svarbi netektis, paskatinusi pamatyti kitą, iki tol nesuprantamą gyvenimo pusę. Kitam tai – pasipriešinimas vykstančiai neteisybei. Visokių gali būti kataklizmų, tačiau visų jų pasekmė – pokyčiai. Gamtiniai kataklizmai vyko visais laikais įvairiose Žemės vietose, bet tik kelis kartus Žemės istorijoje – visoje Žemėje. Šį kartą tai dar ne tas atvejis...

Pradžioje sėdau rašyti straipsnį, tačiau jis darėsi per daug ilgas ir rimtas, kad jį atspausdintų nors kuris Lietuvos laikraštis. Šitaip gimė ši knygelė. Ji – dar vienas bandymas paskatinti Jus susimąstyti, kad taptumėte atspariais žemųjų pasaulių žaidimams, tvirtais ir sąmoningais savo ir savo šalies gyvenimo kūrėjais.


Parašykite atsiliepimą apie "Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą", kurią skaitytojams dovanoja Audronė Ilgevičienė - Astrėja. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audronė Ilgevičienė - Astrėja su knyga Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audronė Ilgevičienė - Astrėja. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Eros priešaušryje, arba apie išniekintą okultizmą, astrologiją ir "Pasaulio pabaigą"" perkama kartu