0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Erškėtuogės kopose

  • Nuolaida knygai -70%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 4.50 € (70%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

Erškėtuogės kopose


2021-04-30 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Erškėtuogės kopose" aprašymas

Atvira impresijų poezija, kur kiekviena dabarties akimirka ar atminties skeveldra, vaiko akimis kadaise pamatytas vaizdas ar čia ir dabar išgyvenama emocija, aliuzija ir iliuzija tampa eilėraščio šerdimi. Tekstai - lyg fotografijos, jungiančios paviršinį vaizdą ir užkadrinę gilumą. Atvirai nesušukuota, realistinė poezija - ne kurianti naują, o atspindinti esamą pasaulį, tačiau - labai harmoningai, išlaikydama būtinąsias poetines lygsvaras, mokėdama žaisti skirtingų tikrovių atspindžiais.Parašykite atsiliepimą apie "Erškėtuogės kopose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Erškėtuogės kopose, kurią skaitytojams dovanoja Julius Keleras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Julius Keleras su knyga Erškėtuogės kopose jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Erškėtuogės kopose patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Julius Keleras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Erškėtuogės kopose palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Erškėtuogės kopose" perkama kartu