⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Europos Sąjungos teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-05-02 Skaitytojas


Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 25.99 SoldOut

Knygos "Europos Sąjungos teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas" aprašymas

"ES teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas" - tai pirmoji lietuvių autoriaus parašyta knyga Europos Sąjungos materialiosios teisės tema.

Knygoje pateikiama Europos Sąjungos vidaus rinkos teisės sistema, kurios esminis elementas – diskriminuojančių ir nediskriminuojančių, taip pat vienodai ir skirtingai taikomų valstybių narių apribojimų vertinimas.


Knyga "ES teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas" išsiskiria iš kitų Europos Sąjungos vidaus rinkos teisės tema parašytų knygų savo turiniu ir forma. Joje gausu nuorodų į pirminius teisės šaltinius, ypač Europos Sąjungos Teisingumo teismo praktiką, nuorodose pateikiami konkretūs sprendimo punktai, specialiai tam skirtuose skyriuose ar poskyriuose trumpai aprašoma svarbiausių Europos Sąjungos Teisingumo teismo bylų fabula ir pateikiamos svarbiausių sprendimų punktų santraukos lietuvių kalba, išskyrus konkurencijos teisės dalį, kurioje dėl itin didelės Teismo sprendimų apimties, šios sistemos nesilaikoma. Didžioji dalis Teismo sprendimų iki šiol nebuvo išversti į lietuvių kalbą, todėl ši knyga – vienintelis šių teisės aktų šaltinis lietuvių kalba.


Leidinio "ES teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas" turinys sudarytas atsižvelgiant į Europos aukštosiose mokyklose vykdomas Europos Sąjungos teisės studijų programas, todėl apima pakankamai platų Europos Sąjungos materialinės teisės klausimų ratą. Nemaža knygos dalis yra skirta Europos Sąjungos konkurencijos teisės analizei. Kadangi knyga visų pirma skirta teisininkui ar teisę studijuojančiam studentui, atskiroje jos dalyje aptariamas laisvas teisininkų judėjimas.Kiti taip pat domėjosi


2021-05-02

2011-06-06

Gera knyga, kurioje gausu nuorodų, dėstymas aiškus, pakankamai detalus.

Parašykite atsiliepimą apie "Europos Sąjungos teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės knygos

Ignas Vėgėlė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Europos Sąjungos teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Europos Sąjungos teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Europos Sąjungos teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Europos Sąjungos teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ignas Vėgėlė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Europos Sąjungos teisė. Vidaus rinkos laisvės, konkurencija ir teisės derinimas" perkama kartu