0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 10.99 SoldOut

Knygos "Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta" aprašymas

Žinomo mokslininko Valter Longo knyga „Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta“ atskleis tiesiog revoliucingus autoriaus atradimus, padėsiančius išsaugoti jaunystę, atsikratyti antsvorio ir kovoti su ligomis.


Ilgesnis ir sveikesnis gyvenimas – tai, ką siūlo autorius, pristatydamas tarptautinio pripažinimo sulaukusią programą.


Ar tai, ką valgome, gali lemti, kaip ilgai ir kaip sveikai gyvename? Kliniškai įrodytas atsakymas į šį klausimą yra „taip“. Ilgaamžiškumo dieta, kurią siūlo autorius knygoje „Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta“ yra kur kas lengvesnė nei galite pagalvoti. Sukurta programa yra 25 metus trukusių tyrimų rezultatas. Valter Longo tyrinėjo senėjimą, mitybą ir ligas, o ši programa siūlo paprastą sprendimo būdą gyventi sveikai iki pat senatvės.


Visa programos paslaptis yra kiekvienos dienos valgymo planas, kurį rasite knygoje, ir jo derinimas su moksliškai patvirtinta „badavimo“ dieta, kurios prireiks vos 3–4 kartus per metus. Ši dieta nesukels badaujant patiriamo silpnumo, mieguistumo ar energijos trūkumo, o leis patirti maisto ribojimo teigiamą poveikį.


„Badavimo“ dietą Valter Longo sukūrė po ilgų tyrimų, kurie padėjo nustatyti, kad tam tikra mityba gali suaktyvinti kamienines ląsteles ir paskatinti daugybės organų atsinaujinimą, o tai sumažina diabeto, vėžio, Alzheimerio ir širdies ligų riziką.


Kasdienis valgymo planas, kurį siūlo knygos autorius, daugiausia sudarytas iš nebaltymingų augalinių produktų, kuriuose nėra cukraus, tačiau gausu sveikų riebalų. Derinamas su „badavimo“ dieta jis padeda pasiekti nepaprastų rezultatų. Knygoje taip pat rasite 30 nesudėtingų receptų, atitinkančių ilgaamžiškumo dietos principus. Ilgaamžiškumo dieta padės jums:


-    Atsikratyti antsvorio ir pilvo riebalų;

-    Kasdieniais, paprastais pokyčiais prailginti gyvenimo trukmę;

-    Apsisaugoti nuo senstant atsirandančio kaulų retėjimo ir raumenų silpnėjimo;

-    Sustiprinti atsparumą širdies ligoms, Alzheimeriui, vėžiui ir diabetui.„Valter Longo yra nuostabus mokslininkas, kuris puikiai rašo, o ši jo knyga yra daugybės metų darbo kulminacija, gimusi iš aistros suprasti, kas slypi po dietomis, ligomis ir ilgaamžiškumu. Dirbdamas laboratorijoje ir tyrinėdamas žmones jis jau įrodė, kad įmanoma atsukti laikrodį atgal ir užsitikrinti puikią sveikatą vien pasirinkus tinkamą mitybą.“


 Dr Michael Mosley, BBC mokslo žurnalistas ir knygos „Dieta 5:2. Neįtikėtinai paprasta lieknėjimo formulė“ autorius


Valter Longo (g. 1967 m.) – italų kilmės amerikiečių biologas, Ilgaamžiškumo instituto Los Andžele direktorius. Studijuoja senėjimo procesą ir už šiuos tyrinėjimus yra pelnęs apdovanojimų.

 

Iš italų kalbos vertė Eglė Kupšytė


  • Autorius: Valter Longo
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090135525

Parašykite atsiliepimą apie "Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie dietą, kaip numesti svorio

Valter Longo parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valter Longo tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Esame tai, ką valgome: naujausi tyrimai apie mitybą, žymaus mokslininko rekomendacijos ir garsioji „Badavimo“ dieta" perkama kartu