BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-09 Kristina

Puiki knyga. S. Bulgakovo kūrybos analize praplečiamas eschatologijos suvokimas.


2022-09-30 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje" aprašymas

Krikščionybė talpina savyje neišmatuojamus dvasinius turtus, kultūrą, išmintį, tikėjimą. Tikėjimas Dievu generuoja didžiulę meilę tiesai, gėriui, gyvenimui, žmogui. Tai tvirtos žmogiškosios laimės dabartyje ir vilties ateitimi prielaidos. Vienas tokių krikščioniškojo tikėjimo ir kultūros atstovų yra Stačiatikių Bažnyčios kunigas, teologas Sergejus Bulgakovas (1871–1944).

Knygoje „Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje“ pateikiamas šio mąstytojo mokymas apie Jėzų Kristų: Jo kančią, mirtį, prisikėlimą, žengimą į dangų ir apokaliptinę kovą dėl Bažnyčios, tiesos ir gėrio. Be to, apžvelgiamas sudėtingas istorinis-kultūrinis Rusijos ir Europos kontekstas, kuriame gimė šio teologo mintys. S. Bulgakovas savo teologijoje apie eschatologines realijas, laikydamasis ortodoksiškosios teologijos tradicijų, lieka ištikimas Biblijos ir ankstyvųjų Bažnyčios tėvų mokymo sampratai. Beje, apokaliptines-eschatologines temas bei mokymą apie Jėzų Kristų savo kūryboje pristato šiuolaikiškai.

Jei nežinotume, kad skaitome prieš 100 metų parašytus tekstus, atrodytų, kad jie sukurti dabarties laikotarpiu, nes aktualūs ir šiuolaikiniam žmogui, ypač šiandienos nuožmaus Rusijos vykdomo karo prieš Ukrainą kontekste. Tai pirmoji knyga lietuvių kalba apie šį iškilų XX a. mąstytoją ir jo mokymą apie Dievo Sūnų.Kiti taip pat domėjosi


2022-05-09

Puiki knyga. S. Bulgakovo kūrybos analize praplečiamas eschatologijos suvokimas.

2022-05-09

Parašykite atsiliepimą apie "Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Religijos studijos

Arvydas Ramonas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arvydas Ramonas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Eschatologinis Kristus Sergejaus Bulgakovo kūryboje" perkama kartu