-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Eskizai ir paveikslai. Džiazo etiudai ir pjesės gitarai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.99 SoldOut

Knygos „Eskizai ir paveikslai. Džiazo etiudai ir pjesės gitarai“ aprašymas


Rengdamas rinkinį "Eskizai ir paveikslai" siekia konkretaus tikslo - atkreipti studijuojančiojo džiazo gitaros mokslą dėmesį į kai kuriuos džiazui būdingus melodijos, harmonijos ir ritmo elementus, padėti praktiškai juos perprasti, kelti instrumento valdymo lygį ir lavinti improvizacinius gebėjimus. Šis rinkinys skirtas aukštesniųjų ir aukštųjų muzikos mokyklų studentams bei visiems, kurie domisi džiazo gitara.

Jaroslavas Cechanovičius


Rinkinys "Eskizai ir paveikslai" skirtas atkreipti studijuojančiojo džiazo gitaros mokslą dėmesį j kai kuriuos džiazui būdingus melodijos, harmonijos ir ritmo elementus, padėti praktiškai juos perprasti, kelti instrumento valdymo lygj ir lavinti improvizacinius gebėjimus. Knygelė skirta aukštesniųjų ir aukštųjų muzikos mokyklų studentams bei visiems, kurie domisi džiazo gitara.

Pirmoje rinkinio dalyje pateikiami aštuoni etiudai džiazo gitarai. Antroje - šešios pjesės su gitaros akompanimentu (galima pritaikyti fortepijonui, transponuojant oktava žemyn).  • Autorius: Jaroslavas Cechanovičius
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2005
  • Knygos puslapių skaičius: 47
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: UDK-78-089

Parašykite atsiliepimą apie „Eskizai ir paveikslai. Džiazo etiudai ir pjesės gitarai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Eskizai ir paveikslai. Džiazo etiudai ir pjesės gitarai“, Jaroslavas Cechanovičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jaroslavas Cechanovičius su knyga „Eskizai ir paveikslai. Džiazo etiudai ir pjesės gitarai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Eskizai ir paveikslai. Džiazo etiudai ir pjesės gitarai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jaroslavas Cechanovičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Eskizai ir paveikslai. Džiazo etiudai ir pjesės gitarai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Eskizai ir paveikslai. Džiazo etiudai ir pjesės gitarai“ perkama kartu