-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Esperanto-lietuvių kalbų žodynas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 30,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-03-25 Lina

Labai džiaugiuosi - tikrai platus, išsamus, patogus. Vertinu puikiai.


2023-02-28 30.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Esperanto-lietuvių kalbų žodynas" aprašymas

Greičiau nei bet kada, keičiasi žmonijos mąstymas, įvyksta esminių lūžių visuomenės gyvenime. Jau daugiau nei tris dešimtmečius Lietuva yra nepriklausoma valstybė ir 18 m. – pilnateisė Europos Sąjungos narė. Nors nežymiai, bet keičiasi ir esperanto kalba; ilgainiui atsiranda naujų žodžių, kai kurie keliauja užmarštin. Todėl visiškai nesunku suvokti šio esperanto-lietuvių kalbų žodyno poreikį.

Ką reiškia ESLI 2022? Tai – dvi pirmos raidės iš žodžio esperanto, dvi pirmos raidės iš žodžio lietuvių ir knygos leidimo metai. Veikalas buvo rengiamas vadovaujantis naujausiais leksikografijos principais, moderniausių leksikografijos šaltinių pagrindu. Tai bendrinės ir šnekamosios esperanto kalbos žodžiai bei posakiai. Be to, žodyne yra nemažai specialiųjų terminų, pavyzdžiui: kompiuterijos, teisės, matematikos, filosofijos, psichologijos, teologijos, filologijos, meno, medicinos, biologijos, turizmo ir kt.

Žodynas ESLI 2020 labiausiai pravers Lietuvos esperantininkams. Kažkas esperanto kalbą yra pavadinęs naująja lotynų kalba. Todėl knyga ESLI 2020, kaip parankiniu tarptautinių žodžių žodynu, galės pasinaudoti ir tie, kurie visiškai nekalba esperantiškai, nes daugybė ypač iš graikų ir lotynų kalbų kilusių žodžių tikrai surašyti šiame esperanto-lietuvių kalbų žodyne, o nemaža dalis specialiųjų terminų turi ir platesnius paaiškinimus. ESLI 2020 bus naudingas ir verčiantiems į esperanto kalbą. Šioje knygoje rasime gausybę žodžių su jiems priskiriamais sinonimais. Tad ilgainiui mėginantiems versti į tarptautinę kalbą, arba vertėjams profesionalams ESLI 2020 tikrai pasitarnaus. Sinonimų gausa krinta į akį ir skaitant lietuviškų žodžių vertimus. Todėl patartina atkreipti dėmesį ir įsidėmėti kokį nors naują lietuvišką žodį, kuris, be abejo, praturtins jūsų kalbą.

Iki nūdienos tai solidžiausias esperanto-lietuvių kalbų žodynas Lietuvos istorijoje.


  • Autorius: Gediminas Degėsys
  • Leidėjas: Gediminas Degėsys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 500
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098248173

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-25

Labai džiaugiuosi - tikrai platus, išsamus, patogus. Vertinu puikiai.

Parašykite atsiliepimą apie "Esperanto-lietuvių kalbų žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitų užsienio kalbų žodynai

Gediminas Degėsys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Esperanto-lietuvių kalbų žodynas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Esperanto-lietuvių kalbų žodynas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Esperanto-lietuvių kalbų žodynas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Esperanto-lietuvių kalbų žodynas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gediminas Degėsys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Esperanto-lietuvių kalbų žodynas" perkama kartu