0
Kaina Internetu: 17,39 €
Kaina Knygyne: 27,19 €*
Sutaupote: 9.80 € (37%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Estetika

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 344
  • ISBN ar kodas: 9786094578151

2020-08-31 17.39 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Vadovėlyje "Estetika" supažindinama su skirtingomis filosofinėmis mokyklomis bei estetikos problematikos traktuotėmis. Analizuojama estetikos samprata, pateikiami estetikos apibrėžimai, estetikos terminų sistema, nagrinėjama meno morfologija, pagrindinės estetinės vertybės, parodoma, kaip estetikos raidoje plėtojosi ir kito grožio bei formos sampratos.
Nagrinėjama estetinės situacijos visuma, jos komponentai ir estetinių pajautų ypatumai.

Skaitytojas supažindinamas su pagrindinėmis metodologinėmis sistemomis – komparatyvistine, semiotine ir struktūralistine, formalistine, esencialistine ir ypač fenomenologine estetika. Analizuojama intencionalioji estetinė būtis, kalbama apie meninės kūrybos aktą, intuiciją, genialumą.

Autorės supažindina su skirtingų istorinių epochų estetikos raida nuo senosios kinų estetikos iki modernizmo laikų, aprėpdamos skirtingus filosofų ir meno teoretikų, diskutuojančių apie estetiką, požiūrius.

Knygoje "Estetika" siekta išlaikyti nuoseklumą, o sykiu ir palikti vietos studentų kūrybiškumui, skatinti savarankišką mąstymą.

Šis gausiai iliustruotas vadovėlis skirtas ne tik humanitarinių ir socialinių mokslų studentams, bet ir plačiajai auditorijai, kurią domina estetikos ir meno problematika.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu