0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €
Kaina internetu: 17,39 €
Kaina knygyne: 27,19 €*
Sutaupote: 9.80 € (37%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Estetika


2021-05-31 17.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Estetika" aprašymas

Vadovėlyje "Estetika" supažindinama su skirtingomis filosofinėmis mokyklomis bei estetikos problematikos traktuotėmis. Analizuojama estetikos samprata, pateikiami estetikos apibrėžimai, estetikos terminų sistema, nagrinėjama meno morfologija, pagrindinės estetinės vertybės, parodoma, kaip estetikos raidoje plėtojosi ir kito grožio bei formos sampratos.
Nagrinėjama estetinės situacijos visuma, jos komponentai ir estetinių pajautų ypatumai.

Skaitytojas supažindinamas su pagrindinėmis metodologinėmis sistemomis – komparatyvistine, semiotine ir struktūralistine, formalistine, esencialistine ir ypač fenomenologine estetika. Analizuojama intencionalioji estetinė būtis, kalbama apie meninės kūrybos aktą, intuiciją, genialumą.

Autorės supažindina su skirtingų istorinių epochų estetikos raida nuo senosios kinų estetikos iki modernizmo laikų, aprėpdamos skirtingus filosofų ir meno teoretikų, diskutuojančių apie estetiką, požiūrius.

Knygoje "Estetika" siekta išlaikyti nuoseklumą, o sykiu ir palikti vietos studentų kūrybiškumui, skatinti savarankišką mąstymą.

Šis gausiai iliustruotas vadovėlis skirtas ne tik humanitarinių ir socialinių mokslų studentams, bet ir plačiajai auditorijai, kurią domina estetikos ir meno problematika.Parašykite atsiliepimą apie "Estetika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Estetika, kurią skaitytojams dovanoja Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė su knyga Estetika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Estetika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agnieška Juzefovič, Laimutė Monginaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Estetika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Estetika" perkama kartu