0

Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys)

  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys)

  • Leidėjas: Kultūros, filosofijos ir meno institutas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 17x25, kietas viršelis
  • Knygos puslapių skaičius: 544
  • ISBN ar kodas: 9789955868101

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys)" aprašymas

Knyga tiesiogiai siejasi su dabartinės humanistikos aktualijomis. Joje išsamiai ir įvairiapusiškai aptariami įvairūs dabartinės estetikos, meno filosofijos, meno istorijos, meno socialogijos, meno psichologijos, pedagogikos ir kitų disciplinų bei subdisciplinų probleminių laukų sąveikos procesai.
Knygos medžiagą gali naudoti edukaciniais tikslais ir visos aukštosios ir aukštesniosios mokyklos, kuriose skaitomi estetikos, menotyros, meno istorijos, kultūrologijos ir kiti kursai.

Parašykite atsiliepimą apie "Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys), kurią skaitytojams dovanoja Antanas Andrijauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Antanas Andrijauskas su knyga Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Antanas Andrijauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Estetikos ir meno filosofijos probleminių laukų sąveika (straipsių rinkinys)" perkama kartu