Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Estetikos ir meno filosofijos teritorijų kaita

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 4.6 SoldOut

Knygos „Estetikos ir meno filosofijos teritorijų kaita“ aprašymas

Tai antroji serijos "Estetikos ir meno filosofijos tyrinėjimai" knyga.

Knyga yra antras tomas tęsinio leidinio Estetikos ir meno filosofijos tyrinėjimai, kurį rengia Kultūros, filosofijos ir meno instituto Komparatyvistinių kultūros studijų skyrius ir Lietuvos estetikų asociacija, pasitelkusi kiekvienam konkrečiam leidiniui užsienio ir žymiausius įvairių kartų Lietuvos estetikos ir meno filosofijos specialistus. Šis leidinys skirtas išryškėjusių radikalių teorinės minties ir meno pokyčių bei naujų estetikos ir meno filosofijos tyrinėjimų laukui aptarti. Šiandien, kai estetika ir meno filosoja skverbiasi į įvairias marginalijose buvusias ir kasdienybės sritis, svarbu pasiaiškinti gelmines šių pokyčių priežastis. Todėl rinkinyje įvairiais aspektais gvildenama teorinė naujų meninės kultūros realijų refleksija poststruktūralistinėje ir postmodernistinėje sąmonėje, tyrinėjamas dėl globalizacijos poveikio ryškėjantis įvairių civilizacinių pasaulių estetikos, meno filosofijos tradicijų suartėjimas ir naujų pažinimo teritorijų atsiradimas. Ypatingas dėmesys skiriamas dabartinės estetikos ir meno filosofijos tyrinėjimo objekto ir probleminių laukų metamorfozėms, aptariamas Rytų tautų estetikos ir meno tradicijų, elektroninių medijų poveikis dabartinės estetikos raidai.
Knyga sėkmingai užpildo per pastarąjį dešimtmetį Lietuvos humanistikoje atsiradusias spragas. Jos adresatas yra dvejopas: profesionalioji akademinė auditorija, studentai, dėstytojai, mokytojai, vyresnių klasių mokiniai ir visuomeninė aplinka, kūrybinė inteligentija.Parašykite atsiliepimą apie „Estetikos ir meno filosofijos teritorijų kaita“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninio tobulėjimo knygos

Antanas Andrijauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Estetikos ir meno filosofijos teritorijų kaita“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Estetikos ir meno filosofijos teritorijų kaita“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Estetikos ir meno filosofijos teritorijų kaita“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Estetikos ir meno filosofijos teritorijų kaita“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Andrijauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Estetikos ir meno filosofijos teritorijų kaita“ perkama kartu