0

Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas" aprašymas
Monografijoje "Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas: pajauta, prasmė ir egzistencialai dvasinių galių kontekste" aptariama naujas humanitarinis mokslas - estetologija - ir jo filosofinės prieigos. Žvelgiant tarpdiscipliniškai, analizuojami ir interpretuojami estetologijos pradmenys, atskleidžiama jų taikomoji reikšmė ir estetinė dvasingumo logika.
Tyrimas atliktas trimis analizės vektoriais: pirmasis yra nukreiptas į gelminę pajautos, kaip ikikalbinio prasmių steigties šaltinio, prigimtį, antrasis - į prasmės steigtį veikiant pajautai, šios steigties galimybės sąlygas ir būdus, trečiasis - į egzistencialus, atveriančius pajautomis įgyjamą ir žodžiais bei sąvokomis išreiškiamą pajaustos patirties įvairovę.

Monografija "Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas: pajauta, prasmė ir egzistencialai dvasinių galių kontekste" yra aktuali sprendžiant asmenybės tobulėjimo, ugdymo ir ugdymosi, pajautos ir mąstymo sąsajų problemas įvairiuose kontekstuose. Ji bus naudinga mokslo darbuotojams, dėstytojams ir mokytojams, moksleiviams ir studentams, tėvams ir politikams, visiems, kuriems rūpi esminiai žmogaus kūrybiškumo, dvasinio tapatumo, saviugdos ir dvasingumo sklaidos klausimai.

Parašykite atsiliepimą apie "Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas, kurią skaitytojams dovanoja Juozas Mureika. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Juozas Mureika su knyga Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Juozas Mureika. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Estetologijos įžvalgos. Estetologija ir dvasingumas" perkama kartu