0

Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai)

Informacija

Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai)

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9789955384502

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai)" aprašymas
Atraskime Estiją, Latviją ir Lietuvą.Visų Baltijos valstybių kraštovaizdis - gana panašus. Iš vakarų pusės Lietuvą, Latviją ir E stiją riboja vingiuota jūros pakrantė - regis, begalinio ilgio švarus paplūdimys su dailiais kurortiniais miestais, tokiais kaip Palanga, Jūrmala ir Pärnu. Estijos salos atspindi visą Baltijos šalių gamtos įvairovę, o pietrytinėje šalies dalyje kyla daugiausia kalvų, ši vieta yra bene vaizdingiausia visame regione. Latvijos ir Lietuvos vakaruose gausu neliestų miškų, nedidelių kalvelių, o toliau į rytus pasitaiko rečiau gyvenamų kraštovaizdžių. Šalių sostinės, kurias sieja nemažai istorinių bendrumų, aiškiai skiriasi būdingais savitumais: Talinas garsėja viduramžių puikybe, Ryga - dekadentiniu art nouveau stiliumi, o Vilnius - elegantišku baroku.

Parašykite atsiliepimą apie "Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Estija, Latvija ir Lietuva DK (Kelionių vadovai)" perkama kartu