0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui

Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 7,99 €*
Sutaupote: 1.10 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui


2021-06-30 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui" aprašymas

„Estija. Informacija ir patarimai keliautojui“ - spalvotas gausiai iliustruotas leidinys.

Artimiausia kaimynė, labiausia nutolusi į šiaurę, turinti daugybę salų, pelkių, krioklių ir gryno oro! Ši šalis išvaduos nuo baimių pasigauti COVID-19 virusą, nes jis čia tiesiog neužsibūna. Atstumas – vos 500 km ir patenkame į kitokį gamtos pasaulį. Maršrutai ir pramogos veda per visus regionus, pakrantėmis ir per salas.

Pagrindinė autorė – Estijos gidė Sigita Matulevičienė gerai žino, kas domina keliautojus ir pateikia informacijos su kaupu iš įvairių regionų ir miestų. Tereks pasirinkti: stebėti meškas, ruonius, panirti į pelkių tylą, ar modernaus miesto pramogas. Sužinosite, kas šioje šalyje žavi žymias Estijoje pripažintas lietuves, rasite idėjų savo namams, aplinkai bei kaip tobulinti tarpusavio santykius.


  • Autorius: Sigita Matulevičienė
  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098152210

Parašykite atsiliepimą apie "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Sigita Matulevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigita Matulevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui" perkama kartu