Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui

Kaina: 6,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 6.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui" aprašymas

„Estija. Informacija ir patarimai keliautojui“ - spalvotas gausiai iliustruotas leidinys.

Artimiausia kaimynė, labiausia nutolusi į šiaurę, turinti daugybę salų, pelkių, krioklių ir gryno oro! Ši šalis išvaduos nuo baimių pasigauti COVID-19 virusą, nes jis čia tiesiog neužsibūna. Atstumas – vos 500 km ir patenkame į kitokį gamtos pasaulį. Maršrutai ir pramogos veda per visus regionus, pakrantėmis ir per salas.

Pagrindinė autorė – Estijos gidė Sigita Matulevičienė gerai žino, kas domina keliautojus ir pateikia informacijos su kaupu iš įvairių regionų ir miestų. Tereks pasirinkti: stebėti meškas, ruonius, panirti į pelkių tylą, ar modernaus miesto pramogas. Sužinosite, kas šioje šalyje žavi žymias Estijoje pripažintas lietuves, rasite idėjų savo namams, aplinkai bei kaip tobulinti tarpusavio santykius.


  • Autorius: Sigita Matulevičienė
  • Leidėjas: Fortus Vita
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 18x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098152210

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kelionių vadovai po užsienio šalis

Sigita Matulevičienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sigita Matulevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Estija: moderni ramybės oazė. Informacija ir patarimai keliautojui" perkama kartu