0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys

Kaina internetu: 8,79 €
Kaina knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 2.00 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys


2021-06-30 8.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys" aprašymas

„Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys“ - ištraukos iš Šri Nisargadattos Maharadžo mokymų.

Sudarytojas RG Narajanas pristato: „Tavo rankose – išlaisvėjimo ir atsivėrimo Tikrovei knyga. Tai rinkinys deimantinių vinių, kurios ne prikala, o išlaisvina iš proto sukurtų ir jausmų įtvirtintų apribojimų, nuomonių bei įsivaizdavimų. Jei turi drąsos, ryžto ir veržimosi – skaityk ir suvok, pažink Save. Atsivers pati Tikrovė, o ne jos atspindys. Atsiversk bet kurį puslapį ir bakstelk pirštu – tai svarbiausioji šios dienos žinutė tau. Tada skaityk visą puslapį, tau DABAR reikalingas tęsinys. Ar priėmei?“

Iš Mokytojo Šri Nisargadattos pasisakymų, pateiktų knygoje „Aš esu tai“ viena būdinga ištrauka: „Tikrovė nemiršta, o tai, kas netikra, niekada negyvena. Nukreipk protą tinkama kryptimi ir viskas susitvarkys. Kai pasaulį pažinsi kaip vienį, suvoksi, kad žmonija yra viena, tai atsispindės ir tavo elgesyje. Pirmiausia turi atkreipti dėmesį į tai, ką jauti, kaip mąstai ir gyveni. Kol nebus tvarkos tavyje, jos nebus ir pasaulyje. Kaip kas nors gali būti nuolatinėje būsenoje, sukeltoje laikino kūno? Šio nesusipratimo pagrindas – samprata, kad esi kūnas. Tirk šią mintį, įžvelk iš jos kylančias prieštaras. Suvok, kad tavo dabartinė būtis yra kaip kibirkščių krioklys. Kiekviena kibirkštis trunka sekundę, o pats krioklys – minutę ar dvi. Tikrovė negali trukti tik akimirksnį. Ji yra belaikė.“Parašykite atsiliepimą apie "Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Jogos knygos

Šri Nisargadatta Maharadžas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Šri Nisargadatta Maharadžas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Esu. Nisarga joga ir jos deimantinės vinys" perkama kartu